Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nabídka na xenonové sady - super cena - náhrada za H7 nebo H1


XDanielS

Recommended Posts

Zdravím, sehnal jsem cápka, kterej dá cenu 3000kč za sadu při odběru minimálně 10ks. Zbarvení od 4300k do 12000k, patice dle výběru, umí i na H4,ale tam je cena vyšší. Záruka 24 měsíců. Náhradní výbojky do sad, nabídka je 1400 za obě výbojky.

Můj názor: Montáž zvládne i absolut amatér. Není nutno zasahovat do světel, jediný zásah je nutnost vytvoření prostoru pro průchodku ve "víčku" světla. Největším problémem je najít dvě místečka pro balasty /trafa/. Technickou s tím neprojdete, ale trvá 3 minuty to prohodit z5 na obyč žárovky, takže ani v tom bych neviděl problém. Ohnisko je stejné jako u normální žárovky, takže neoslňujete. Policie mně nezastavuje, za to auta na silnicích uhýbají mnohem rychleji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPECIFIKACE:

Spotřeba: 35W

Životnost: 3000-3500hodin

Pracovní teplota: -40 až 105 C

Barva: dle vlastního výběru (bílá, modrá, fialová - 4300,6000,8000,10000,12000K)

Patice: dle vlastního výběru (H1/H3/H4/H7/H8/H9/H10/H11/H13/9004/9005/9006/9007/D2C/880/881)

ISO 9001:2000 & E-mark Certified.

OBSAH BALENÍ:

2ks xenonové vvýbojky

2ks měnič napětí

kabeláž + uchyty

návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... cudujem sa..... v Cechach to neni zakazane?... montovat xenony do aut kde povodne neboli?

Zakázané (lépe řečeno nepovolené) to samozřejmě je, ale stejně jako u Vás, i u nás jsou tací, kterým je to prostě buřt

viz.:

Původně zaslal: XDanielS

...... Technickou s tím neprojdete, ale trvá 3 minuty to prohodit z5 na obyč žárovky, takže ani v tom bych neviděl problém. . . . . .. Policie mně nezastavuje, za to auta na silnicích uhýbají mnohem rychleji :-)

:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Hmm... cudujem sa..... v Cechach to neni zakazane?... montovat xenony do aut kde povodne neboli?

Ahoj, v silničním zákonu platí, že co není schválené je zakázané. Proto jsem psal, že technickou s tím neprojdeš.

TZN všecky ty kokotinky, jako diody, neony, svítící šrouby, 100 wattové žárovky a podobně, jsou zakázané. Stejně tak jako tmavé folie /tuším méně než se 70% prostupností/, nebo zrcadlová skla ve předu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přiznávám, je mi to buřt v okamžiku, kdy s tím nikoho a nic neohrožuji. Rozdíl mezi xenonem a homologovanou žárovkou se 100% svítivostí navíc je v tom, že xenon osvěcuje stejnou plochu ještě o 50% víc. Nebude dlouho trvat a budou běžně dostupné žárovky se 150% větší svítivostí. Kde bude pak rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mrte lidi stim jezdi!!! A jeste nic, nesetkal sem se s cajtem kterej kontroluje jestli mas misto h7 xenonku :D stjne sou taci policajti ktery ani nevi jak to vypada, ale hlavne ze to sviti. S tou technickou nevim , tam je to taky o znamosti, kdyby ste vydeli co si ty chlapci od technicky montujou na svoje auta tak looolec na nas, prootze by sem si tady kazdej z jejich 1 auta ozdobyli 2 takze , znamost a je to v klidu, jinak bych rek , ze neprojdes, ale kamarad prosel i s maketama svetlama !!! nekecam s maketama , ktery mu dali misto orginalu v AAA Auto!! Hlavne mu rikam at si tam nikdy nic nekupuje , ale je to blbec, asdi ho to jeste neomrzelo ze do toho dal 70 000Kc a to jeste ma ty makety, mu to pristavily na stk k tomu meraku na svetla a lol normalne tam se nic neukazalo , jako kdyby nesvitil! Tak dal dalkovy no to bylo trochu slabounce vydet , ale zadnej zazrak, a jeste to uhral s tim ze mu nesvitila 1 zarovka , ze mu prave ted praskla! Jo penize dneska delaj divy!!! Dej 500 na ruku a mas co ches , a nebo taky coz je mozny , te vyjebaj :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ve 406 jsou 2 x H7 ale já mám komplet překopané lampy a jsou tam strčené celé projektory tzv.čočky s bixenonovou technologíí, přidám foto........

[upravil dne 18.7.2007 PŘEMA]

[upravil dne 18.7.2007 PŘEMA]

post-0-14109596014501_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdybys viděl Přemovo auti live tak by ti nesedělo vicero věci, namatkou , park senzor , Lcd v opěrkach ,ofroad plast z audi na zadnim narazniku ,dva laufy v zadu na každe straně jeden , v kufru na tapecu 5.dveří domlouvátko na zlobivé spoluobčany, bit power v motoru a střílny v řidičovych a spolujezdcovych dveřich .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...