Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

imobilizér 406


jirkavecko

Recommended Posts

Ahoj, někdy ( nedá se přesně určit za jakých okolnost, někdy jo a někdy ne ) mi při zadání správného kódu na klávesnici imobilizéru , 4x imobilizér pípne, ale nastartovat jde. Znamená to něco?? Není mi jasné proč to někdy dělá a někdy ne... Našel jsem že většinou tady všichni doporučují to odpojít protože je to stejně na ... Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirkavecko

Ahoj, někdy ( nedá se přesně určit za jakých okolnost, někdy jo a někdy ne ) mi při zadání správného kódu na klávesnici imobilizéru , 4x imobilizér pípne, ale nastartovat jde. Znamená to něco?? Není mi jasné proč to někdy dělá a někdy ne... Našel jsem že většinou tady všichni doporučují to odpojít protože je to stejně na ... Díky za radu

No mužou být přelámaný nějaký drátky a pak to plaší. Někdy to třeba neudělá nic, mě taky svítili obě kontrolky, červená i zelená zárověň a startovat šlo. Pročti vše co tu najdeš, myslim ale že nejlepší je to opravdu odpojit, poznamenat kod kdyby to někdo zase připojil a je to
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá taky, asi máš nastavený mod kdy po otevření dálkáčem je imob na asi tak minutu deaktivovany a kod neni třeba zadávat můžeš rovnou startovat, pokud ho ovšem přesto zadáš pípne mi to čtyřikrát. Pokud je auto zablokováno imobilizérem a svítí červená kontrolka tak to nedělá, můžeš to zkusit uvidíš, asi to žádná vada nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ja mám červenú kontrolku vedľa hlavného displeja na ľavej strane nad ovládaním klimatizácie. Myslím, že je to tiež imobilizér....V minulosti mi iba zablikal, keď som vypínal motor, teraz my však začas svietiť v kuse - aj pri zapnutom aj pri vypnutom motore...môže mi to niečo ovplyvniť? Auto ináč jazdí v pohode....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...