Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nápad


deeper

Recommended Posts

Právě mě napadla super věc, nevim jak to bude s realizací, proto vám to nadhodim. Nemůžu sehnat HF do auta za dobrý peníze. Ale napadlo mě že bych vzal bondku a přizpůsobil si jí. Mikrofonek v ní, repro by se sna dalo přidat a nebo.............. bych to napojil přes rádio :D mam Sony MDX-CA790X a vzadu jsou nějaký vstupy. Ale jelikož mám z jakékoliv elektrické instalace panickou hrůzu, tak vůbec nevim jak to funguje. Máte nějakej nápad, radu. Tak SEM s nim. Nebo přímo do fóra, a? z toho maj něco i další:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ti nebude chodit s tim radiem, protoze musis jeste premluvit to radio, ze ten teĺefon je changer. To nejsou klasicky fstupy, ale jsou funkcni jen kdyz je tam pripojen ovladac cd changeru, to je ten posledni kabel vzadu. Kdysi sem to tady resil a vysledek by vysel tak na 1000 Kc, tak sem radeji vymenil radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dělá se HF na siemense, ale na ten muj jsem jí ještě neviděl, ale asi fakt počkam. Bylo by s tim moc práce.

BTW: Dá se sehnat nějaká hf, která běhá přes rádio. Dřív jsem vozil v autě kazetu, co se při zvonění zasunula do rádia a běhalo to přes repra:D:D:D:D na CD se nic takovýho nedělá, nečekaně:D:mad::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle sem se snazil resit a? problem je jedinej, zato velkej - VAZBA

Bondovka je vyhodna v tom, ze vlastne repracek neslysi mikrofon... Pokud zesilite vystup z repraku (jakkoliv), tak to \"uslysi\" mikrofon a vazba je na svete....

takze sem nasetril 6100 bodu u paegasu a mel sem orig hf sadu za 1,- kc bez dph :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Radek V.

impact a co je tohle za vyhodu? To muzu drzet rovnou mobil v ruce a vyjde to na stejno. Jestli ovsem to sluchatko je soucasti HF, tak je to bomba, protoze ne vzdy chci, aby hovor poslouchal i spolujezdec;)

koukal jsem do katalogu, a připojuje se to ke klasický siemensí HF, takže když řídíš, tak mluvíš přes HF, když jedeš s řidičem, tak máš pevnou linku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...