Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sada bezpečnostních šroubů AEZ


Ladman

Recommended Posts

Od předevčerejška mám taky TYTO bezpečáky ... Kola mi obouval kamarád mechanik a říkal, že poměr cena/kvalita je naprosto dostačující oproti jiným šroubům a jinejm se prej nějak lámou ty zámky a u těchto je to prý v cajku, takže bych se jich nebál a MÁM JE TAKY ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem jiný ale takové bych nechtěl,měl jsem kdysi podobné a měl jsem poblém s povolením....jak píšeš utrhli se čípky a já měl co dělat abych povolil kolo......po nasilném povolení letěly hodně daleko,to je moje zkušenost ale tyto jsou třeba lepší....:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Asi jsem jiný ale takové bych nechtěl,měl jsem kdysi podobné a měl jsem poblém s povolením....jak píšeš utrhli se čípky a já měl co dělat abych povolil kolo......po nasilném povolení letěly hodně daleko,to je moje zkušenost ale tyto jsou třeba lepší....:myslim:myslim

Ono je dobrý nový šrouby (i normální) před našroubováním máznout vazelínou a pak to líp povoluje, ale třeba jsi měl zrovna nějaký šmucky ... Jinak ty moje stály 480,- nákupka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: PŘEMA

Asi jsem jiný ale takové bych nechtěl,měl jsem kdysi podobné a měl jsem poblém s povolením....jak píšeš utrhli se čípky a já měl co dělat abych povolil kolo......po nasilném povolení letěly hodně daleko,to je moje zkušenost ale tyto jsou třeba lepší....:myslim:myslim

Ono je dobrý nový šrouby (i normální) před našroubováním máznout vazelínou a pak to líp povoluje, ale třeba jsi měl zrovna nějaký šmucky ... Jinak ty moje stály 480,- nákupka :D

Je už to pár let,alem jak ted vidím bezpečáky podobnýho typu tak mi naskakuje husí kůže....ted mám jiného typu č vyosené drážky přes celou hlavu a max.spokojenost,ty předtím byly fakt asi šumty......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl zase problém s vibracemi na kolech po instalivání bezpečnostních šroubů. Oproti originálu je ten bezpečnostní o celých 60gramů lehčí. Musel jsem si vyrobit olovéné válečky, které šroubuji na hlavy těch bezpečnostních šroubů. Myslel jsem si, že to nebude znát, když jsou tak blízko středu kola, ale bylo... Teď už je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...