Ladman

sada bezpečnostních šroubů AEZ

12 posts in this topic

nemáte někdo zkušenost s těmito šrouby od fy AEZ? Koupil jsem je na www.nejlevnejsipneu.cz současně s alu disky, ale v pneuservisu mi řekli, že je to šmejd. Stává se prý často, že se při demontáži kola část hlavy šroubu utrhne.

post-0-14109596013449_thumb.jpg

Mám podobné na autě (možná od jiného výrobce ale vypadají stejně), pokud budeš dodržovat jedno pravidlo neměl by si je strhnout nikdy:

před montáží je vždy malinko namaž vazelínou a utahuj pouze ručně a ne na krev...

Mám je na kolech už minimálně 3 roky a žádnej problém. Používám je 2x ročně. Na jaře když nazouvám hliníky a na podzim když je sundavám. Vždy růčo fůčo a dotahuju celkem fest.

Letos to bude 3x poněvadž jsem měnil pneumatiky. :D

mam je taky, nevim jestli primo od aez, ale vypadaji stejne a bez problemu...

Od předevčerejška mám taky TYTO bezpečáky ... Kola mi obouval kamarád mechanik a říkal, že poměr cena/kvalita je naprosto dostačující oproti jiným šroubům a jinejm se prej nějak lámou ty zámky a u těchto je to prý v cajku, takže bych se jich nebál a MÁM JE TAKY ... :mrk

taky je mam,akorat se jmenuji simbolz,staly kolem 600kc

[upravil dne 18/7/07 genzer]

Asi jsem jiný ale takové bych nechtěl,měl jsem kdysi podobné a měl jsem poblém s povolením....jak píšeš utrhli se čípky a já měl co dělat abych povolil kolo......po nasilném povolení letěly hodně daleko,to je moje zkušenost ale tyto jsou třeba lepší....:myslim:myslim

Původně zaslal: PŘEMA

Asi jsem jiný ale takové bych nechtěl,měl jsem kdysi podobné a měl jsem poblém s povolením....jak píšeš utrhli se čípky a já měl co dělat abych povolil kolo......po nasilném povolení letěly hodně daleko,to je moje zkušenost ale tyto jsou třeba lepší....:myslim:myslim

Ono je dobrý nový šrouby (i normální) před našroubováním máznout vazelínou a pak to líp povoluje, ale třeba jsi měl zrovna nějaký šmucky ... Jinak ty moje stály 480,- nákupka :D

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: PŘEMA

Ono je dobrý nový šrouby (i normální) před našroubováním máznout vazelínou a pak to líp povoluje, ale třeba jsi měl zrovna nějaký šmucky ... Jinak ty moje stály 480,- nákupka :D

Je už to pár let,alem jak ted vidím bezpečáky podobnýho typu tak mi naskakuje husí kůže....ted mám jiného typu č vyosené drážky přes celou hlavu a max.spokojenost,ty předtím byly fakt asi šumty......

Já měl zase problém s vibracemi na kolech po instalivání bezpečnostních šroubů. Oproti originálu je ten bezpečnostní o celých 60gramů lehčí. Musel jsem si vyrobit olovéné válečky, které šroubuji na hlavy těch bezpečnostních šroubů. Myslel jsem si, že to nebude znát, když jsou tak blízko středu kola, ale bylo... Teď už je to OK.