Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ztráty a nálezy


zoby

Recommended Posts

Původně zaslal: ch.i.n.ch.i.l.a

Někdo si na sraze vypůjčil:grr:grr v sobotu mou nabíječku na nokii 6131i přímo z prodlužky u štábního stolu, což není typická nabíječka:( a tudíž mu pěkně děkuji a nezbývá mi než si koupit novou:o:(

To na*ere, ale já to fakt nebyl (i když jsem byl tomuto stolu docela nablízku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem za úkol ten stůl hlídat v pátek asi 10 na minut, tak jen doufám že se to "neztratilo" za mé stráže :D ,

každopádně to zamrzí. přece jsme dobrá parta a nemáme tohle zapotřebí (myslim jako brát si navzájem věci ze stolu a tak) ... i když mam asi co povídat, když jsem Méďovi omylem zcizil peugeot propisku... tímto se Medvědovi ještě jednou omlouvám :)

Jinak mam Motoroilu v3r, takže to je úplně jiná liga....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Koudak: to jak jsi vypadal stálo jenom pjéťo?? No to je super ... to bych chtěl taky umět ... :super:D:D

Že jo ??? Taky jsem si to řikal :roker:roker jen jestli za to nemůžou ty lahvinky s podezřelým obsahem :mrk:mrk Dřív tyhle zabijáky vozil jen Vvitty a teď už to začíná být nebezpečný ;):D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Neon

Koudak: to jak jsi vypadal stálo jenom pjéťo?? No to je super ... to bych chtěl taky umět ... :super:D:D

Že jo ??? Taky jsem si to řikal :roker:roker jen jestli za to nemůžou ty lahvinky s podezřelým obsahem :mrk:mrk Dřív tyhle zabijáky vozil jen Vvitty a teď už to začíná být nebezpečný ;):D:D

No začíná být i nebezpečnéj Bolton406 a já měl sebou kapku modrého portugalu která se ve 3 ráno s kambinací piva moc neosvědčila.. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím první nález: Bohužel to není nic z toho, co se tu postrádá - ani náušnice, ani čelovka, ani nabíječka, ani tričko...

Jsou to sluneční brýle na nějakou hodně malou hlavu - takže nějaké peugeoťačky nebo peugeoťátka. Zůstaly na zemi na časové kontrole č. 2 (Garfield+Odie) u zámku v Čechách pod Kosířem. Přikládám fotku.

post-0-14109596023646_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sejnozka

Já tam nechala tričko - modrý peugeot club - velikost 158. Nově koupený, nahoře u stolu. Pokud někdo našel - prosím ozvěte se.

Už jsem Ti odpovídal na Tvůj emil, že triko opravdu zústalo na stole v E-shopu a že ho mám. Měla ses vyjádřit, zda ho chceš poslat poštou nebo zda Ti stačí vyzvednout si ho v Červeném Kostelci - tuto odpověď mi ještě stále dlužíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...