Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Orig. Clarion - hlasitost


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Mam takový menší problémek. Dnes jsem zakoupil jiné originální rádio Clarion na kazety na 406 r.v. 99. Rádio hraje pěkně, ale hrozně skokově přídává hlasitost. Jsou tam stupně 0, 1, 2, 3 ....atd. Na 1 hraje velice potichu, skoro není slyšet a přepnutím na dvojku začne hrát poměrně hlasitě a zajímavé je, že na další stupně už tolik nepřidává. Největší skok je mezi jedničkou a dvojkou a to dost slušný. Ve skutečnosti další stupně nepoužívám, protože už na dvojku to hraje dost hlasitě. Dále to v reprákách poměrně dost šumí.

U předchozího origo rádia to dělalo to samé včetně šumění. Navíc ještě praskalo do repráků nečekaně a hlasitě což se nedalo vydržet. Bylo tam i napojené neorigo rádio sony na které to také šumělo sice né tolik a hlasitost šla taky dost rychle nahoru ve srovnání s tím jak to přídává u něj v autě.

V čem může být problém?

Osobně mam podezření na zesík v kufru (byl tam standartně) popř. problém v kabelech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Ladman

2 MPavel: pokud Přema nemá audiosystém JBL, nemá tam ani origo zesík.

Mám Clarion systém a myslím že tam mám jen ten cd měnič....:myslim:myslim

repro Clarion mít určitě nebudeš, nejspíš myslíš přehrávač Clarion. Tipuju, že budeš mít repro Harman. Já mám taky orig. přehrávač Clarion na CD a 6 x repro Harman, bez zesilovače. Hraje to skvěle, žádné velké skoky v hlasitosti a i při maximální hlasitosti není žádné zkreslení, praskání, ap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Ladman

2 MPavel: pokud Přema nemá audiosystém JBL, nemá tam ani origo zesík.

Mám Clarion systém a myslím že tam mám jen ten cd měnič....:myslim:myslim

repro Clarion mít určitě nebudeš, nejspíš myslíš přehrávač Clarion. Tipuju, že budeš mít repro Harman. Já mám taky orig. přehrávač Clarion na CD a 6 x repro Harman, bez zesilovače. Hraje to skvěle, žádné velké skoky v hlasitosti a i při maximální hlasitosti není žádné zkreslení, praskání, ap.

Jo jo tak tak repro Clarion určitě není už jsem na to kukal......taky to hraje moc hezky.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...