Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

podavací čerpadlo HDI


Guest fanyn

Recommended Posts

mam problem s podavacim cerpadlem nekdy naskočí pri startovaní a nekdy ne,vždy pomuže když do nej zaboucham. Už jsem ho mel venku a zadnou zavadu jsem nenasel,muzou byt spatne uhliky? kdo poradi dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak jo bych mohl povidat :D jeli ssme s kamosem nacerpat na benzinku, a taky, blbnulo mu cerpadlo zacinalo to tim ze jednou slo jednou ne, a prave na ty benzince se rozhodlo ze pujde do kytek :D takze sme nejdriv byly trochu v soku protoze fronta ze jo :D a nevedeli sme co je :aut prodavac za pultem uz na nas jako koukal co tam zdruzujeme az nakonec sme to odtahli stranou a volali odtah, kdyby to nebylo od znamyho tak by to byl ranec! Takze tohle bych vymenil urco , za ty problemy a cekani na odtah to nestoji!

[upravil dne 17.7.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Asi jsem to špatně popsal, zatím jde jen o změnu zvuku drr drr drrr drr - natlakuje vypne a normálně nastartuju. Ale nelíbí se mi ten zvuk a tak se ptám co bude následovat a zda se dá něčemu předejít?

ozzy56: myslíš že jsou sedrané uhlíky a už to jede do plechovém držáku uhlíků? jdou ty uhlíky vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z vlastní zkušenosti doporučuji měnit hned--to čerpadlo po krátké mezihře (bouchání zespod do nádrže) se zvrhne v totální kolaps :D--mi se to stalo v pátek večer, ráno měl být odjezd do Chorvatska...,Bosch Ostrava dal měsíční dodací lhůtu :o:o, nakonec komplet čerpadlo za 7000 kč :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, na aukru se ted zrovna jedno prodava a za zajimavejsi cenu http://www.aukro.cz/item792792294_podavaci_jednotka_paliva_peugeot_406.html ale konci to za hodinu :-(. Jinak taky uz jsem jedno menil a tak jsem to stare rozebral co se stalo, no a oni tam dali tak tvrde uhliky ze vydreli komutator (nebo jak se tomu rika). ale mozna se na aukru objevi znova je tam dost casto. A pokud se v citroenech pouziva to stejne (to nevim) tak tady http://www.automaxhulin.cz/ maji taky lepsi ceny a posilaji i postou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

ten motorek se nespálí,ale ten komutátor (po čem jedou uhlíky) se sjede tak,že motor nejede...,prostě je total KO--dá se vyměnit jen samotné čerpadýlko (cca 3000 kč Bosch)--řešil bych s Xantikem--má tu i pěkný link na jeho výměnu

tak že je to neopravitelný???protože tady u nás převinuje motory atd.tak by to možná bylo i levnější jak 3000,-:myslim zatím problém nemám ale co kdyby:nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aukro jsem nestihl, stejně to nebylo na můj typ (HDi)

Zatím jsem zkoušel zjišťovat jen ten motorek a vypadá to že by se dal sehnat z Polska za 1000 až 1500,- podle typu poštovné vyjde na nějakých 300,- coz je super cena ikdyby vydržel polovinu. Ten motorek Bosh jste někde neviděli?

Uvidím jak to vyndá a jestli nepoškodím ten korpus, to bych pak musel koupit komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmmb

Ahoj,

moje podávací čerpadlo při nastartování udělalo ziziziziii a vyplo. te% se mi při zapnutí kličku ozve Drr drrr drrr drrr a vypne. čím to může být ta změna zvuku. Chystá se nějaký problém? :myslim

nazdar mozes sa pripravit na vymenu:super a to si nerobim srandu az ti to zacne skapinat tak ako mne potom budes zhanat ja som ho menil a mal som link na cerpadlo od citroenu ale je to to iste:super skusim pohladat:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...