Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mi16 Sahara nejde 1 stupen


striker

Recommended Posts

mam mi16ku rv 92, ale je to prekopany na stary motor... vepredu mam opravdu jen 1 saharu .. cidlo samotne spina .. ( zkousel sem sam propojovat kontakt 1 a 3 a 1 a 2 .. )

Klimu tam nemam... a mam tam opravdu jen jedno relatko... mel by tam byt jeste nekde jakysi odpor ;) ale nevim kde.... pres ktery by mel byt prohnany prvni stupen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten 1.stupeň,co má menší ot.tam je odpor.Je to takovej hliník.váleček,průměr asi 2cm délka 6cm. Vedou k němu 2dráty.Já jsem ho měl přichycený nahoře k chladiči.Ale často se spálí,což se stalo i mě,pak odchází jedna pojistka za druhou,jak sepnul tepel. spínač-šla.Dokud jsem ho nevyhodil.Takže to mám bez něj.Tam,co jsi propojoval kontakty a zkoušel na který stupeň se to rozeběhne,jsem přiletoval 2 dráty,na ty rychlejší ot.a na palubce mám 20A spínač s kontrolkou.Mám taky jen jednu saharu,tak to teť v létě zapínám včas,hl. v městech,ay to moc nevylezlo.Doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám asi stejný problém u 306. Když je zapnutá klima, tak to v klidovém stavu zapíná i při 80°C a to ten větřák jede na max až to vrní do volantu - to je normální? Nebo mi tam taky chybí ten 1. stupeň větrání? A bez klimy to zapíná pouze když to přeleze těch 100°C a taky se točí stejně rychle. Jak to má fungovat správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Když je to takovejhle zbastl, tak propoj na spínači kontakty tak, aby už na první stupeň bežel větrák naplno, a máš po starostech...

jenže mu ten spínač právě ten první stupeň nesepne, sepne až druhý.. takže nové teplotní čidlo a saharu zapojit na ten první stupeň jak píše oddie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: oddie

Když je to takovejhle zbastl, tak propoj na spínači kontakty tak, aby už na první stupeň bežel větrák naplno, a máš po starostech...

jenže mu ten spínač právě ten první stupeň nesepne, sepne až druhý.. takže nové teplotní čidlo a saharu zapojit na ten první stupeň jak píše oddie..

Dost pochybuju, bude to přesně naopak - že čidlo sice sepne, ale dál už s tím následná elektrika nic neudělá. Přesně tomu odpovídá předešlý popis, kdy ty kontakty konektoru od čidla zkoušel propojovat drátem. Tudíž když na stávajícím konektoru na čidle propojí mezi sebou kontakty prvního a druhého stupně, bude se to spínat rovnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...