Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS


Supersonic

Recommended Posts

Zdravím Vás, mám menší problém s ABS ve své 405ce. K nádržce s brzdovou kapalinou vedou dva konektory, jeden klasika a druhý (blíže k Vám, když se koukáte ze předu) ABS. Problém je ten, že když zapojím konektor ABS tak se kapalina pomalu začíná "vařit" a kouří se zní, takže tam bude někde nějaký zkrat. Vrtal jsem se v tom včera celé odpoledne a nic:( Chci se tedy zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost u své 405ky. Moc díky za rady a názory;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Musím se Vám všem omluvit a zároveň upřesnit závadu. Ten odpojený není třípin (ABS), ale dvoupin, takže snímač hladiny brzdové kapaliny. Když ho zapojím a otočím klíčkem do první polohy, cca po 30 vteřinách se začně brzdovka vařit a jde z ní hustý bílý dým. Napadá mě jedině samotný snímač, ale jak jsem se koukal, tak samotné to ven nejde, jen s celou nádržkou:myslim Má někdo podobnou zkušenost:nevim??? Jinak auto brzdí naprosto bez problémů:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: suk.p

To S tím abs je normální vrčí tlakový čerpadlo a pedal kope při povolení tlaku na brzdy

Teď nějak nechápu tu tvojí poznámku, co je vlastně normální:myslim To že "vrčí" podltakové čerpadlo, to je celkem normální, to souhlasím, bez toho nejdou brzdy vůbec, ale problém je že to abs nejde, takže nemá co kopat:aut:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...