Sign in to follow this  
Followers 0
Autoškolič Dodo

30. Prigl sraz 19.7.2007 v 17,30 hod.

30. Prigl sraz 19.7.2007 v 17,30 hod.  

1. 1. 30. Prigl sraz 19.7.2007 v 17,30 hod.

Please sign in or register to vote in this poll.

53 posts in this topic

Tak se hned po Šebetovském srazu můžeme sejít tento čtvrtek v 17,30 hod na Priglu ale pozor. NE V RESTAURACI PŘÍSTAV,ale v restauraci La Vie. Odkaz na mapě je "ZDE"

Proč se mění místokonání srazu účastníci 29. Priglsrazu ví :myslim.

Jinak budou už konečně ty grilovaný křidýlka, tak se klasicky nahlaste svoji učast na "žranici". :mrk :mrk :mrk

hmm.. tak co? kolik vás dojede? (já mám jet pryč - bohužel..), ale udělám vše abych dorazil :-))):papa

no to si delas kozy, ja mam zas odpoledni :(:(:(

chjo, ja budu asi plakat!!

Už skoro zpomínám jak vypadáte...bohužel zas nic,jsem v té době na dovči v Nizozemí,takže přijdu o jubilejní 30.sraz:rollAch jo....:(Tak se tam mějte hezky a doufám,že mi to konečně snad příště vyjde!:papa

Tak já určitě dojedu,ale opět později tak kolem 19:30.Papání si tentokrát nedám.:D

škoda, že sraz není o týden později....to bychom se s Dariskou mohli zastavit :nevim:nevim

Můžete se zastavit i tak,když už budete na moravě.Darisku jsem dlouho neviděla tak by jsme mohli pokecat.Třeba vám to na sraz vyjde příště!:papa

Tak srázek byl opět super jako vždy.Někteří jsme si to prodloužili,až do pozdních nočních hodin.Byl to pohodovej večer za což všem moc děkuju!

Jak se vám vstávalo do práce?:D

janča - nic neslibuji, ale navrhnout to můžu. Jde o to, že Zipík bude slavit 30 a tak asi budeme pomáhat s přípravama :myslim

Původně zaslal: janča205

Tak srázek byl opět super jako vždy.Někteří jsme si to prodloužili,až do pozdních nočních hodin.Byl to pohodovej večer za což všem moc děkuju!

Jak se vám vstávalo do práce?:D

Jasně obzvlášť když nám Kouďák ukazoval jak "NEUMÍ" hrát šipky:D:P a některý stále prohrávaly:mad:

Bohouš: však ještě uvidíte,ale byla by to škoda kdyby jste tady byli a ani se nestavili!

Poldík: tak já jsem na to nebyla zase tak špatně.Druhý místo mě stačilo!

janča - ona Břeclav není zas tak blízko vaší vísky, ne ??? Ale je to teda určitě blíže než Praha ;)

srázek byl super a za výběr těch grilovanejch křidýlek máš Dodo jedničku s hvězdičkou byli výborny :papa:papa

Jo taky musím přidat svoji chválu na srazík a na křidýlka...

janča205,KIRRA,Poldík tak příště zas dáme šipky,ne? Se mi s váma fajnes hrálo.:D:D:D:P:P:P

No já se ani nedivím,když si pořád vyhrával!Příště si na tebe něco vymyslíme!:D:D

Původně zaslal: janča205

No já se ani nedivím,když si pořád vyhrával!Příště si na tebe něco vymyslíme!:D:D

Ruku a prsty nelámat prosím... Jsem samoživitel a nemocenská stojí za prd....:D:D:D