Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moc snadno do smyku


rOMIK306xrd

Recommended Posts

Čaute, dneska se mi stalo, že jsem skoro v každé pravotočivé zatáčce slyšel pískání gum. Fakt jsem nejel jako prase. Stačilo jet do zatáčky rychleji než děda s kloboukem na hlavě a vejci na zadní platu a už se ozývalo kvílení. Pravda, na kolemjdoucí mldé slečny to působilo dobře, ale mě to docela vystrašilo. Nevíte, čím to může být? Mám podezření, že to šlo spíše od pravého zadního kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Čaute, dneska se mi stalo, že jsem skoro v každé pravotočivé zatáčce slyšel pískání gum. Fakt jsem nejel jako prase. Stačilo jet do zatáčky rychleji než děda s kloboukem na hlavě a vejci na zadní platu a už se ozývalo kvílení. Pravda, na kolemjdoucí mldé slečny to působilo dobře, ale mě to docela vystrašilo. Nevíte, čím to může být? Mám podezření, že to šlo spíše od pravého zadního kola.

No, tlak v pneu máš dobrej? Kontroloval jsi ho? Další věc je že dnes bylo extremní horko tak by to mohlo být i tím

[upravil dne 16/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Čaute, dneska se mi stalo, že jsem skoro v každé pravotočivé zatáčce slyšel pískání gum. Fakt jsem nejel jako prase. Stačilo jet do zatáčky rychleji než děda s kloboukem na hlavě a vejci na zadní platu a už se ozývalo kvílení. Pravda, na kolemjdoucí mldé slečny to působilo dobře, ale mě to docela vystrašilo. Nevíte, čím to může být? Mám podezření, že to šlo spíše od pravého zadního kola.

mě to jde od obou,jak já to jen dělám ? Nevíš Escapere?

zkus dofoukat gumy ,třeba to pomůže , a neřež tak ty zatáčky s plynem.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v servise už to auto mají 2 hodiny a nikdo nevolá, tak nevím... Jinak je to autoservis pana Michny ve Frenštátě pod Radhoštěm. Geom stojí 450Kč + 50Kč za každé nahřívaní nepovolitelného šroubu... Vzhledem k tomu, že pracuju ve Frenštátě, tak byli ochotni si to auto vyzvednout v práci. Kdyby zjistili, že je třeba něco vyměnit, tak budou volat, sdělí mi cenu, a bude-li díl skladem, tak do 13:00 ho prý budou mít v servise a jak půjdu po čtvrté z práce, tak si můžu vyzvednou opravené auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezkej ceník :) Pokud to začalo dělat náhle, tak bych odhadoval vadný silentblok, který umožní pohyb uložení ramene a tím změnu geometrie.

Jinak je docela sranda, že se sem lidi chodí ptát i na jiná auta, než pažouty, že jim na klubu příslušné značky nemá kdo poradit :) Přiznám se, že mě to docela těší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To je hezkej ceník :) Pokud to začalo dělat náhle, tak bych odhadoval vadný silentblok, který umožní pohyb uložení ramene a tím změnu geometrie.

Jinak je docela sranda, že se sem lidi chodí ptát i na jiná auta, než pažouty, že jim na klubu příslušné značky nemá kdo poradit :) Přiznám se, že mě to docela těší ;)

To víš oddie, ta moje 306 byla srdcovka a navíc tady jsem vždycky našel dobré rady a nápady a všichni tu jsou tak nějak víc v pohodě, než na HC (už jenom když si vzpomenu na předchozího majitele mého civica, tak mám kopřivku).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ho asi před dvěmi hodinami přivezli. Říkali, že čepy jsou OK. Zadek byl trochu rozhozený, ale žádný moc velký extrém. Tak dneska vyzkouším při cestě z práce domů, jak moc je namáhavé to rozpískat...

Jinak mám ještě podezření na zadní bubny (včera jsem totiž na parkovišti před firmou zatáhl asi po půl roce ručku a to hvízdání gum se projevilo až cestou domů. Jinak tu ručku, jsem dal samozřejmě před nastartovaním dolů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

no nedočetl jsem se, jestl isi kontoloval ty zadní brzdy? nezůstaly viset? není to kolo horké?

Cestou z práce už to bylo o hodně lepší. Seřizovali mi 5 parametrů z 12, které měřili, z toho byly 3 už mimo toleranci a 2 už se toleranci blížily. Kola jsou studená a na ruční brzdu radši do soboty nebudu šahat. V sobotu jedu ke kámošovi na plac a tam ty bubny rozeberem. Taky zkouknu lanko ruční brzdy... Pak dám info.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Původně zaslal: C.J.

no nedočetl jsem se, jestl isi kontoloval ty zadní brzdy? nezůstaly viset? není to kolo horké?

Cestou z práce už to bylo o hodně lepší. Seřizovali mi 5 parametrů z 12, které měřili, z toho byly 3 už mimo toleranci a 2 už se toleranci blížily. Kola jsou studená a na ruční brzdu radši do soboty nebudu šahat. V sobotu jedu ke kámošovi na plac a tam ty bubny rozeberem. Taky zkouknu lanko ruční brzdy... Pak dám info.

a nema civic nahodou rucni brzdu na predni kola stejne jako CRX? :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

mě to jde od obou,jak já to jen dělám ? Nevíš Escapere?

zkus dofoukat gumy ,třeba to pomůže , a neřež tak ty zatáčky s plynem.:D:D:D

Netusim perte cim by to mohlo byt uz jsme to zkouseli zjistovat na sebetove ale nakonec jsme preci nezjistili zadnou technickou zavadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...