Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdiel medzi motormi 1,6i 405(88PS) a 205(115PS)?


mi16

Recommended Posts

..to tady ještě nebylo.. :roll

Technicky to možné je, zaleží jak jsi zručný nebo kolik máš peněz pro servis, který ti to udělá.. :roker Ale když se dá zabudovat 2.0HDi do P205ky, 3.0V6 do P405, tak možné je všechno.. :mrk Pokud máš k tomu 115ps motoru kompletní příslušenství, tak by to neměl být velký problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

..to tady ještě nebylo.. :roll

Technicky to možné je, zaleží jak jsi zručný nebo kolik máš peněz pro servis, který ti to udělá.. :roker Ale když se dá zabudovat 2.0HDi do P205ky, 3.0V6 do P405, tak možné je všechno.. :mrk Pokud máš k tomu 115ps motoru kompletní příslušenství, tak by to neměl být velký problém..

Ovsem na papiry to nedostanes - jak rikaji mistni guru - stane se z toho drahy a neprodejny vrak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledově mezi nimi není rozdíl, blok je stejný, jiná je jen klika.. štítek s číslem nanýtovaný jedním nýtem.. není co řešit :cool:

:xvul

Něříkám že by se to tak mělo dělat.. Ale na druhou stranu, když jsem byl na evidenčce s Kawasaki, která měla přeražené číslo rámu a motoru, tak bylo vše OK, ale když jsem tam byl s Jawou r.v.96 a s původním štítkem, tak mě málem vyhodili, že jsem si ty čísla mohl v garáži vyrazit lépe! :grr Prostě některé číslice jsou vyraženy jen napůl, některé jsou jsou úplně mimo řadu, některé výš, některé níž, s úplně jiným sklonem :bojim Hádal jsem se s technikem 15 minut a pak jsem chtěl vedoucího, který to až odsouhlasil.. A když jsem tam byl s novým skůtrem, tak mi na rovinu řekl, ať si ty čísla přerazím silnějí, protože od výroby jsou v podstatě vyražené jen do barvy! a ta se začala loupat a číslo na dva roky starém skůtru je absolutně nečitelné, spíše tam není.. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mi16

NO sak jasne. Nemam v planu to robit. Ale ze ci su velke odlisnosti vo vnutornostiach motora. Ta 1.6 z 205 nema nahodou 16V hlavu?

To C.J. : videl som uz aj 2,2 Hdi v 205-ke:)

předpokládám, že by jsi prohazoval motor i s hlavou.. rozdíl bude určitě v sacím potrubí a výfukových svodech, pak samozřejmě jiná elektrika, vše by se asi muselo prohodit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

vzhledově mezi nimi není rozdíl, blok je stejný, jiná je jen klika.. štítek s číslem nanýtovaný jedním nýtem.. není co řešit :cool:

:xvul

Něříkám že by se to tak mělo dělat.. Ale na druhou stranu, když jsem byl na evidenčce s Kawasaki, která měla přeražené číslo rámu a motoru, tak bylo vše OK, ale když jsem tam byl s Jawou r.v.96 a s původním štítkem, tak mě málem vyhodili, že jsem si ty čísla mohl v garáži vyrazit lépe! :grr Prostě některé číslice jsou vyraženy jen napůl, některé jsou jsou úplně mimo řadu, některé výš, některé níž, s úplně jiným sklonem :bojim Hádal jsem se s technikem 15 minut a pak jsem chtěl vedoucího, který to až odsouhlasil.. A když jsem tam byl s novým skůtrem, tak mi na rovinu řekl, ať si ty čísla přerazím silnějí, protože od výroby jsou v podstatě vyražené jen do barvy! a ta se začala loupat a číslo na dva roky starém skůtru je absolutně nečitelné, spíše tam není.. :roll

Pripomen se, vyfotim Ti cislo, ktere ma ta CZ na motoru :D:D:D:D:D

Technik co to razil, musel mit tak 4 promile a jednu ruku se trema prstama :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...