Sign in to follow this  
Followers 0
milaf

Synchronizace dálk.zamykání

8 posts in this topic

Zdravím, nevíte někdo návod na synchronizaci dálkového centrálního ovládání k 206 SW? Díky

Zapnúť zapaľovanie kľúčom, na ktorom chceš synchornizovať diaľkové a podržať tlačítko otvárania alebo zatvárania aspoň na 10 sekúnd :super:papa

Tzn. Když vyndáš baterku z klíčku tak klíček zapomene signál auta. Musíš ho tam znovu nahrát tj. ta synchronizace. Nahraje se způsobem jak píše hnusoba. U mě se ještě musí asi tak 5 - 10min po tom nahrávacím procesu počkat než si to klíček nějak přelouská. Pak s ním jde zamykat a odemykat.

Aha, si říkám proč mi jedno dálkové ovládání nefakčí...To zkusím jestli to nebude tím... Na palubovce mi to bliká když ho zmáčknu ale nic se neděje...

A nevíte někdo jestli se dá přikoupit druhé dálkové ovládání k 206SW? mám ho jen v jednom klíči, druhý klíč je bez...

Programování

Kdy

Dálkové ovládání přidáno nebo vyměněno.

Chybná funkce.

Jak

Musí být k dispozici všechny klíč s funkcí dálkového ovládání.

Odstranit klíč z dálkového ovládání.

Dveře musí být uzavřeny, avšak ne zamknuty.

Zasunout klíč do zámku řízení.

Otočit klíč v zámku řízení do polohy 2 (A). Postupovat takto:

Namířit dálkové ovládání na přijímač (poblíž vnitřního zrcátka).

Úhel k přijímači: 5-10° vůči vodorovné rovině.

Vzdálenost od přijímače: Nejvýše 10 cm.

Modely s posuvnou střechou/střešním oknem: Namířit dálkové ovládání z pravé strany vozidla na přijímač.

Modely bez posuvné střechy/střešního okna: Namířit dálkové ovládání z levé strany vozidla na přijímač.

Stisknout zamykací/odemykací tlačítko Fig. 01 [1].

Některé modely: Stisknout zamykací/odemykací tlačítko Fig. 01 [1] nebo tlačítko dvojitého uzamknutí [2].

Některé modely: Stisknout nejdříve zamykací/odemykací tlačítko Fig. 01 [1], pak tlačítko dvojitého uzamknutí [2].

Výše uvedené kroky opakovat během 10 sekund, aby se naprogramovala ostatní dálková ovládání.

Potvrdit úspěšné naprogramování zamknutím, dvojitým zamknutím a odemknutím vozidla.