Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kde nejlevnější pneumatiky?


Guest MMMMM

Recommended Posts

Nevíte kde na netu prodávají nejlevnější pneumatiky na léto?

Na netu je dost obchodů ale nechce se mi všechny postupně navštěvovat. Neabsolvoval to přede mnou někdo?

Pirelli 215x55 R17 94W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě nemám potřebu měnit je tam asi 3mm ale rezerva je úplně nová Pirelli 215x55 R17 94W.

Takže bych příští rok koupil jen 3 a ojetinu z těch 4 dal jako rezervu. Musel bych sehnat stejný typ dezénu. To snad nebude problém. Neztrácí ta mneumatika nějak na kvalitě když byla 3 roky v autě v kufru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to s tím mýmnápadem je blbost a je lepší koupit všechny čtyři nové? Myslel jsem že ušetřím. V tom případě by to nemusely být Pirelli ale i jiné, které byste doporučili? Které si dobře vedou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to pravda dobrepneu jsou nejlevnější, dal jsem si trochu práce to projít

Ve velkém TP mám v kolonce pneumatiky a kola na nápravě toto:

6.5 J16 ET44: 205/60 R16 92H

6.5 J16 ET44: 205/60 R16 92H

Nejvyšší rychlost 208 km/h

Vůz Peugeot 407

Ale když byl vůz kupován tak jsou tam kola od Peugeotu

Pirelli P7 215x55 R17 94W e181

Při evidenční kontrole bylo vše v pořádku. Myslel jsem že tam mohou být kola s max. velikostí jaká je uvedena v TP tedy R16.

Jak to s tím je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Já nakupoval na www.elektrony.cz, disky i gumy. Když ale srovnám nejlevnejsipneu.cz a elektrony.cz, tak levněji vyjdou na elektrony.cz. Ale dost záleží na konkrétním typu, který chceš. Jednou je levnější tu, jednou onde.

Ja mněl zkušenost přesně opačnou, ale souhlasím že to opravdu záleží na typu pneu, Opravdu to musíš srovnat pro vabraný tip pneu ;)

Mně to trvalo 2 dny. Jinak zkušenost s nejlevněší pneu. cz - bez potíží vše přišlo jak psali - můžu doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

to MMMMM- klidne ji tam dej. jestli chces usetrit navstiv prodejce jetych pneu,obcas maj jednotlive i uplne zanovni kusy. koupis ji za 1/3ceny. jen ji poradne prohlidni aby nebyla nejak zmackla. me daly i zaruku 6 mesicu,bral jsem jednu k rezerve.

no ja bych novou gumu se ctyrletou osobne nemichal, ale kazdy sveho stesti strujce, jinak bych se nekdy chtel dozit toho, ze budu mit na aute ctyrletou gumu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...