Sign in to follow this  
Followers 0
secouver

Upozornění na nezapnutý pás

17 posts in this topic

Tak mě zase napadl takový "vynález". Je to spíš z nudy, než k účelu, ale napadlo mě, jestli by šlo do 306, nebo do jakéhokoliv jiného auta zabudovat hlasové upozornění, že nemáte zapnutý pás. Asi by to chtělo do sedačky nějaký tlakový senzor a do krabičky, jak se zacvakává pás, taky nějaké čidlo. No a když to vlastně nesplnilo určitou podmínku, tak by paní z reproduktoru řekla "nemáte zapnutý pás" ...já myslim, že by to po domácku nějak šlo ne?

Kdybys to chtěl jen na kontrolku, tak by to asi žádnej velkej problém nebyl, ale s tim ženskym hláskem z repráku to vidim bledě:myslim

hlas je v pohode. Prodava se integrac do kteryho si muzes namluvit 20s zaznam a pak ti ho prehrava, myslim ze se jmenuje ISD1420P

[upravil dne 15-7-2007 Escaper]

spis jak neco dostat do te krabicky kam zapinas pas...

spis nejaky snimac toho jestli je vytazeny pas nebo jestli je zajety v B sloupku.

nebo neco jako dodelavany imobilizer - na pas das ten magnet a na krabicku pridelas snimac, pokud se to k sobe nepriblizi, tak ti to bude rvat ze nemas zaply pas. Namluveny hlas co ti bude neco rikat, neni az takovy problem.

neresitelny to urcite neni nejslozitejsi asi bude snimani zaspnmuteho pasu ale teoreticky by stacil koncovy mikrospinac jako na obr. s tim ze by byl umisteny u civky s pasem tak ze kdyz bude navinuty cely pas (neni zapnuty) tak bude mikrospinac sepnuty a kdyz zapnes pas tak se z civky odvine a ta zmeni svuj prumer. Pak hlasovy vystup pres obvod co jsem posilal predtim a je to

post-0-14109595971428_thumb.jpg

Původně zaslal: P607Olda

Zámek s kontaktem se běžně vyrábí, zkuste vrakáče.

To je fakt:super Starý citráky měly kontrolky na středový konzoly. Jen nevim jestli ty zapínáky budou pasovat do 306:myslim

tak tak, vetsina aut uz to tak ma.

nebo by to taky šlo, jak říkal f3Rd@, dát na pás magnet, jen nechápu, jak se namluví záznam na ten integráč :myslim

[upravil dne 15.7.2007 secouver]

Původně zaslal: secouver

nebo by to taky šlo, jak říkal f3Rd@, dát na pás magnet, jen nechápu, jak se namluví záznam na ten integráč :myslim

[upravil dne 15.7.2007 secouver]

Stejně asi půjde jen o ten ženskej hlásek bych řekl:D :D :D

teda, to jsou věci...

my jeli teď v té nové 207 a tam furt něco řvalo, že nejsou zaplý pásy. Vážně mě to projížďku znechutilo ...

Bejt to moje auto, tak jedna dobře mířená rána pěstí ... :roker (a dopípalo by to )

Do toho obvodu se to nahrava pres mikrofon, nasel jsem nejake schema, je to sice hrozna kvalita ale kdyby sis stahnul katalogovy list od vyrobce tak tam bude urcite doporucene zaopjeni se vsim kecanim jak co funguje

post-0-14109595974588_thumb.jpg

Původně zaslal: Mefisto86

To je fakt:super Starý citráky měly kontrolky na středový konzoly.

Nejen citráky já to mám v Meganu taktéž

A co takhle kdyby ti to namluvil neon s heliovym hlasem???? O vikendu byl uspesnej trenink:D:D:D