Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning lampy na 206


StreetPro

Recommended Posts

Já už Peugeotka sice nemám a už jsem i zapomněl heslo tak jsem se registroval znova,ale k věci.Ty ceny jsou super jenže se Vám může stát to že dvakrát zaprší a lampy budou plný vody,lépe řečeno zamlžej se.Nebo elektroinstalace..Pujde do háje.žárovky přestanou svítit nebo tak.Myslím si že je lepší koupit dražší a kvalitnější.Dělám ve firmě kde máme celej sortiment a od kamarádů vím že je lepší si koupit raději kvalitnější.Na 206 jsou asi 2 druhy čirejch a pak jich je jěště dost barevnejch.Jsou i na 306 a 205.I na další.Ale je to jen čistě Vaše věc jaké si vyberete.Ahoj a peugeotum zdar.Já už ho bohužel nemám..Má ho SWINĚ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Nikdo neni tak bohatej aby si mohl kupovat levne veci.

Ty lampy co ja mam za 3500,- byly v brne na tunningu za 4000,- po sleve. Asi je lepsi pridat 500 a myslet si ze jsou kvalitni. Podivejte se na katalog D und W v nemecku, treba na komplet podvozky od KW a pak se podivejte za kolik jsou u nas. Nakupem v nemecku usetris na podvozku na pomerne beznem typu auta az 10000,- kc.

Problem je v tom , ze ceske firmy jsou nekdy pomerne nenazrane a nevi co by za to chtely.

Ja mam celkem dobry zdroj a nulove naklady, cena muze jit dolu. A az tam nekomu potece, tak ani neceknu a dam mu druhe.

[Editován dne 5/11/03 David 106s16]

[Editován dne 5/11/03 David 106s16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...