Sign in to follow this  
Followers 0
StreetPro

Tuning lampy na 206

44 posts in this topic

StreetPro ty nás tady zásobuješ nemáš náhodou krámek s autodoplnkama ale každopádně je to pěkný :D

no myslim ze do toho asi pujdu...myslim ze by to memu autu docela sluselo...akorat bych si to mohl jeste umejt :-)

No, sice misto obrazku vidim jen krizky, ale nasel jsem cire lampy na 206 za 3960,- :Dwww.autodoplnky.cz

jinak, JKdesign prodava super zadni lampy na 205 ( tusim ze za 4300,-)

problem se sqelyma internetovyma nabidkama je, ze jsou v mnoha pripadech hodne virtualni, tzn. kdyz dojde tvrdy na tvrdy a ty si je objednas, jen cekas jak mamlas a poslouchas... zrovna vyprodany, pristi tejden, 14 dni, stavkujou celnici, zdrazili pomerance, proto nemuzou prejet pres hranice s nasim kamionem plnym vasich svetel a pod s+acky... ve finale si poslechnes pohadku jak stouplo euro a stojej 4,4k :-))) ale jsem lidi, muzem se domluvit :-)

no, to je taky fakt...

Kazdopadne s autodoplnkama sem jeste problemy nemel... zatim vse co sem objednal prislo do 2 dnu :)

Kazdopadne 4,3tis se mi zda slusna cena, uz jenom proto, ze vsude jinde to prodavaji za 5tis (max. 4,7tis.) - teda az na ty autodoplnky.cz

vzhledem k tomu, ze jsem jich ted vzal vic /a i jiny druhy, treba na P106ku/, dostal jsem se s cenou na uroven

3.999 Kc :o:o:D,

takze jestli po nich nekdo prahnete, jsou vase :-)

Slovo do pranice: za 3500,- /par, F-M a okoli do 100km privezu, dovoz v cene. Ostatni osobni odber kdekoliv na trati F-M - Brno( nebo HK) - Praha - Rozvadov po domluve, vzdy alespon jednou tydne se tama jede. Sou to presne ty z tech fotek, existuje jeste drazsi typ- nemam foto, ale zajistim.

Tel.: 776 306 406

Jo, a pri vetsim odberu sleva, cca 15 procent.

Taky umim pneu za supr ceny, napr Dunlop SP 9000 195/50 R 15 za 2900,- za kus atd.