Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poprosil sem kamarada


buml

Recommended Posts

upadlo mi pismeno T na patejch dverich a tak sem poprosil nejmenovaneho :cool: kamarada, zdali nema oboustranou mekou lepenku a pismenka a neprilepil mi ho zpet. Kamarad ochotne prinesl cosi, co vypadalo podobne a jal se do prace. Bohuzel pismenko na wapu povolilo, a tak sem se rozhod, ze cely napisy sundam jako na vsech predchozich autech, ale jake bylo moje prekvapeni, kdyz krom oboustrane lepenky jsem na laku nasel jeste sekundove lepidlo:grr

t.jpg

V tuto chvili ho nebudu jmenovat, jelikoz se nemuze z Sebetova branit;) Ale pockej Petre az se vratis:cool::grr:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Buml, skus specialny pripravok na odstranenie sekundoveho lepidla. Predavaju to v takych istych malych tubach ako sekundove lepidlo. Ja to mam pod nazvom Glue Remover. Mozno pomoze. MOzno by som skusil aj velmi jemny smirgel len na odstranenie toho lepidla, je to piplacka, ale mohlo by to vyjst.

super, to sem vubec nevedel ze nebo takoveho existuje. zatim sem to alespon trochu oriznul nozem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych ethylacetat, to by to sekundove lepidlo mohlo rospustit, otazka je jestli ho sezenes

kdybys ho sehnal, zkus to nejdriv nekde na neviditelnem miste, jestli to neporusi i bezbarvej lak na metalize

[upravil dne 16/7/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne to jde odstranovacem sekundoveho lepidla...my sme meli na grafice prilepene sekundakem v rozich pametovych cipu chladice a na reklamaci museli jit pryc protoze nebyly origo, tim odstranovacem to slo velice dobre, nebylo pak nic poznat, takze to urcite musi fungovat. Nic jineho na to nefunguje, ani benzin, aceton, toluen, synteticke redidlo, proste jen ten odstranovac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

super dik ze vim co mam presne hledat, akorat to bude trocha problem sehnat. v drogerii na me cumeli jak puci co ze to chci:-( budu muset navstivit nakou specialku

niekde som to kupil ako sadu od Loctite aj lepidlo aj odstranovac v jednom obale.

Ale varujem ta predtym acetonom, opytaj sa lakernika ci to nahodou nepojde dole aj s lakom, kedysi som mal taku skusenost ze som skusal dat dole obojstrannu lepiacu pasku a nemal som pri sebe technicky benzin tak som pouzil aceton a tak to islo dole aj s lakom.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jedna z mala věcí co rozpouští barvy na aute je aceton, to je ale nápad:potlesk, ale chtěl jsem říct kup si těch removeru raději víc, chvíli to trvá, něž to ten vteřiňák rozpustí a dost rychle se to odpařuje, musíš to aplikovat několikrát, alespoň ten co jsem měl já... Vyzkoušej to na lak, ale myslim, že by ho to rozpouštět nemuselo. zkus to sehnat na netu v nějakem nětším balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

zkusim zacit toulenem az ho nekde sezenu

I když už se neprodává volně toluen, dá se určitě koupit ředidlo na Chemopren, což je prakticky to samý plus nějaký blbiny navíc (ale furt je v tom drtivá většina toluenu).

V práci Chemopren ředíme jedině toluenem, když lepíme porty přes montážní otvory, stykovací přepážky atd.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...