Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka baterky


GROM

Recommended Posts

Zdravím,

už dlouho nemůžu dobít baterku na nabíječce na nej,dokáže se dobít jen tak z poloviny.Mám jí tam asi 4roky,tak sem si říkal,že ji někdy vyměnim.

Včera v noci,mi na cestě najednou začala slabě svítit kontrolka baterky,na přidání otáček se vypínala.

Jelikož sem byl 130km daleko od domova,takže sem prostě musel jet dál.

Domů sem dojel i když intenzita světel šla trochu dolů.

Dneska ráno sem hned koupil novou baterku,i když jen 60Ah,jinou neměli

NIcméně,dal sem tedy novou baterku a před nastartováním mi ukazuje kontrolka baterky jen velice slabě a po nastartování malinko svítí-skoro to není vidět.

Měřil sem dobíjení-15,3 a při všem zapnutým(světla,vysílačka,rádio)-14,6-na měřáku sem dal DC V-snad správně nastavený.

A při vypnutým motoru dává baterka 15,6.

Prosím Vás,co může bý příčina jak svítí malinko kontrolka baterky před i po nastartování.

Díkas moc,za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do alternatorov sa nevyznam,ale toto bude problem v systeme ALTERNATOR - BATERKA.

A baterka ma 15.6V?Nieje to nejako moc?Ja ked som meral na svojej 306ke 1.9D ´98 baterku,tak pri natočenom motore a ničom zapnutom,aj ked to ma minimalny vplyv,ma okolo 12.5 V.A dobijanie mam dobre.Toto by som videl na vadny regler alebo nejaku sučiastku v alternatore.Pripada mi to ako prebijanie.

[upravil dne 14.7.2007 Hnopo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...