Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prohlídka mého vozu


Guest MMMMM

Recommended Posts

Protože mám 407 asi 14 dní chtěl bych ji nechat prohlídnout u Peugeota. Jde mi hlavně o spodek, nápravy,čepy atd.

Mám elektrony 17" a pirelly 205x55 a jízda je taková tvrdá když jedu přes nějaké nerovnosti u 406 jsem to měl měkčí, u větších nerovností jsou slyšet i silnější rány do kol,chtěl bych vědět jestli je vše pořádku?

A taky tam mám v zádu v kabině nějaké cvrlikání, to nevím jestli budou řešit a nebo jestli mi pomohou nebo na to budu muset přijít sám, zatím jsem dělal psí kusy v platem vzadu ale stále stejné.

Kolik si Peugeot účtuje za takovou prohlídku? A nemáte zkušenost s Peugeotem v Žatci,Chomutově,Mostě,Teplicích?

Jsem z Chomutova. Je lepší to dát do autorizovaného servisu nebo do neautorizovaného?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že je potřeba vyměnit zadní tlumič, levej zadní určitě ale nechám to v pondělí prověřit.

Jaké tlumiče byste mi doporučili mám kupovat přímo od Peugeota nebo nějaké od KV kelly. Doporučte prosím na kolik tak přijdou. Když bude špatný jeden je lepší vyměnit oba dva na poloose nebo stačí jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot v Liberci si účtuje za hodinu práce zhruba 550Kč. Podle mě to jsou strašní vydřiduši. Náhradní díly bych přímo od Peugeota nekupoval, protože tě vyjdou 2x dráž než z AutoKelly. Předpokládám, že auto v záruce už nemáš, divím se, že u 3 roky starýho auta odešly tlumiče, ale budiž. Zkus se podívat po okolí po nějakém šikovném neautorizovaném servise, pokud možno se specializací na Peugeoty. Já takhle jezdil s Fiatem k chlapíkovi, co je dělal celý život a spokojenost. Pokud budeš měnit tlumič, vyměň i ten druhej na nápravě. Cena tlumiče řádově 2-4 tisíce za jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Myslíte že budou na SW tlumiče stejné nebo jiné

Dival jsem se do katalogu Autobenexu a podle nej jsou stejne jak pro sedan, tak SW. Kayaba, zadni, ob.c. 341826. Kdyz jsem ale to cislo dal vyhledat v ceniku, tak to nic nenaslo, ale v katalogu ty tlumice maji.

EDIT: U toho objednavaciho cisla je znacka, ktera jak jsem ted zjistil znamena, ze je maji v priprave.

[upravil dne 15.7.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tam zaregistrovanej a vůbec nevím kam jít, kde je ten katalog náhradních dílů?

Jsem v sekci bezplatné služby a tam je pouze vždy:

Vítejte na serveru Service Box pro nezávislé operátory

Jste na stránkáchService Box pro nezávislé operátory.Tato aplikace umožňuje přístup k dokumentaci výrobce. Jakmile se zaregistrujete, budete moci konzultovat všechny služby v nabídce vlevo 'Bezplatné služby". Pro konzultování technické dokumentace ("Předplacené služby") je však třeba zakoupit předplatné, klikněte laskavě na záložku "Předplatit si"

[upravil dne 15.7.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Ten autorizovanej servis má jedinou výhodu a to, že dávají záruku na odvedenou práci, to vám jinde nedají, ale je to drahý jak blázen!

[upravil dne 15.7.2007 secouver]

Že ne? Já sem měl v neorigo serisu práci za 250kč/h a vžycky samozřejmě se zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...