Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snad pomoc?


Luki2236

Recommended Posts

Tak dneska jsem se trošičku plácnul přes kapsu a nevím,jestli to bude mít k něčemu vliv....dal jsem iridiové svíčky ik20,nové silikonové kabely ke svíčkám,olej Q8 formula racing 10W-50,nový palivový a olejový filtr,vzduchový filtr mám KN....jo a ještě jsem dal plnou nádrž Shell V power racing,do které jsem přilil STP přípravek pro kompletní vyčištění palivového systému.Tak jsem zvědavý,jestli se to trošičku odrazí na výkonu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju tak 20 000Kc je penezenka lehci :D jinak pocitej ze jenom to ze tam mas v-power racing pude auto rychleji do otacek a myslim si ze si tam nemusel lit ten pripravek , ale to je jedno, jinak olej to na vykonu neprida ale mas dobrej pocit ze si tam dal neco dobryho, aspon to treba snizi o 0.5% spotrebu :D pri nejmensim, jinak filtr je good , kabely taky takze dohromady by se stim mohl dat maximalku v poho :D ale jinak tak max 1konik mozna 2 tam mas navic :D ale jak rikam auto pude rychleji za plynem to jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 000?:bojim:bojim:bojim:Dto rozhodně nee....stálo mě to i s tím benzínem necelých 8 tis.,ale bez toho KN,ten už tam nějakou dobu mám.Jinak už jsem měl měnit olej,protože to už byl humus,takže jsem si řekl,že už udělám všechno to ostatní kolem a když už tak,tak pořádně a kvalitně.Jinak jsem to jel dneska projet a jde to rozhodně lépe do otáček,jede to krásně za plynem,fakt je to znát,ale že bych trhal asfalt to rozhodně ne.Kdybych ten olej nemusel měnit,tak bych ty prachy dal rozhodně jinam....:roker....jsem zastánce toho,že když už něco tak pořádně:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...