Sign in to follow this  
Followers 0
Luki2236

Snad pomoc?

9 posts in this topic

Tak dneska jsem se trošičku plácnul přes kapsu a nevím,jestli to bude mít k něčemu vliv....dal jsem iridiové svíčky ik20,nové silikonové kabely ke svíčkám,olej Q8 formula racing 10W-50,nový palivový a olejový filtr,vzduchový filtr mám KN....jo a ještě jsem dal plnou nádrž Shell V power racing,do které jsem přilil STP přípravek pro kompletní vyčištění palivového systému.Tak jsem zvědavý,jestli se to trošičku odrazí na výkonu;)

Tipuju tak 20 000Kc je penezenka lehci :D jinak pocitej ze jenom to ze tam mas v-power racing pude auto rychleji do otacek a myslim si ze si tam nemusel lit ten pripravek , ale to je jedno, jinak olej to na vykonu neprida ale mas dobrej pocit ze si tam dal neco dobryho, aspon to treba snizi o 0.5% spotrebu :D pri nejmensim, jinak filtr je good , kabely taky takze dohromady by se stim mohl dat maximalku v poho :D ale jinak tak max 1konik mozna 2 tam mas navic :D ale jak rikam auto pude rychleji za plynem to jo

20 000?:bojim:bojim:bojim:Dto rozhodně nee....stálo mě to i s tím benzínem necelých 8 tis.,ale bez toho KN,ten už tam nějakou dobu mám.Jinak už jsem měl měnit olej,protože to už byl humus,takže jsem si řekl,že už udělám všechno to ostatní kolem a když už tak,tak pořádně a kvalitně.Jinak jsem to jel dneska projet a jde to rozhodně lépe do otáček,jede to krásně za plynem,fakt je to znát,ale že bych trhal asfalt to rozhodně ne.Kdybych ten olej nemusel měnit,tak bych ty prachy dal rozhodně jinam....:roker....jsem zastánce toho,že když už něco tak pořádně:D

to jsis za ty peníze mohl rovnou koupit sportovní výfuk(poslední díl):super ale je to na každýho věc a hlavně to byly tvoje penízky:Da když ti to udělalo radost tak:super

Sportovní výfuk už mám REMUS za 5.500:Djinak kabely jsem koupil v auto kelly....jsou to kabely firmy starline,jsou tam dva druhy,liší se pouze delkou,cena je u obou dvou stejná 463 s DPH.

no nevim, jestli zrovna Starline je to pravy pro zvysovani vykonu:myslim

No to není,ale kdyby jsi viděl,jak vypadali moje původní:o :ose divím,že tam přes ně ještě vůbec něco prošlo:D