Sign in to follow this  
Followers 0
Miku

Zadní náprava

7 posts in this topic

Dle doporučení technika na STK jsem si nechal preventivně vyměnit silentblok na zadní nápravě dle obrázku (převzatého od Pindě :super) číslo 16.

Teď , když najedu do díry naložený , tak se mi ze zadu ozve bouchnutí. :grr poprázdnu to nedělá.

Před výměnou mi to nedělalo ať už se zátěží nebo prázdný :myslim

post-0-14109595968647_thumb.jpg

Taky bych tipoval tyčky stabilizátoru. Výměna celkem snadná ale kus za 1000,- plus další cca. 1000,- geometrie.

Jak napevno zjistím,že jsou v p....i , a když , tak od kterého výrobce nové.

Je mi však divné,že ostatní pohyblivé části byly dobré a až po "preventivní" výměně se to zhoršilo :grr

Ahoj zdravim všechny. potřeboval bych radu. chystám se na opravu zadní nápravy. Stabilizační tyčky už mám vyměněné a bouchání dále. v servisu navrhli výměnu silentbloků, jenže nevím přesně kolik jich tam je a které bych měl shánět. :myslim nemáte tu někdo obrázek zadní nápravy kde jsou zobrazeny všechny silentbloky i s popisem?? a jestli už má někdo zkušenost na kolik to višlo " výměna všech silentbloků ". zatim dík

Původně zaslal: polinejk

Ahoj zdravim všechny. potřeboval bych radu. chystám se na opravu zadní nápravy. Stabilizační tyčky už mám vyměněné a bouchání dále. v servisu navrhli výměnu silentbloků, jenže nevím přesně kolik jich tam je a které bych měl shánět. :myslim nemáte tu někdo obrázek zadní nápravy kde jsou zobrazeny všechny silentbloky i s popisem?? a jestli už má někdo zkušenost na kolik to višlo " výměna všech silentbloků ". zatim dík

Neco najdes tady: http://www.autobenex.cz/katalog/febi_gumokov/htm/214.html