Sign in to follow this  
Followers 0
Guest jokac

jazda na 3 valcoch

13 posts in this topic

ahojte,

kamarat ma nieco s motorom, konkretne mu nejde jeden valec, ide o auto Ford Focus,ale to nie je podstatne v tomto momente. chcel by som sa spytat, ci je spravne, aby sa jazdilo na takomto aute, aky to ma dopad na motor, jeho zivotnost, spotrebu, bezpecnost jazdy.

budem vam vdacny za kazdu odpoved.

s pozdravom.

jozo

preco off topic? je to vseobecna otazka, to iste sa mozem pytat aj na peugeota, nie? mam 307SW 1,6v a keby sa mi to stalo na nom, tak co by si mi na to odpovedal?

jednoznacne nejezdit,nici se katalizator,pac nespaleny benzin z valce jde do vyfukove soustavy a v katalizatoru ten benzin zacne horet se roztavi ten porcelan,nebo co to je

katalizator, lambda, nejede to, zere jako krava,...

To je jako kdyby ti upadlo zadni kolo a ta ses ptal, jestli s tim muzes jezdit, kdyz ti jeste 3 zbyly.

Dále dostává záhul motor jako takový. Klikovka je nerovnoměrně zatížená. Určitě jezdit jen v nutných případech tzn. rovnou do servisu...

Původně zaslal: .mycTD

To je jako kdyby ti upadlo zadni kolo a ta ses ptal, jestli s tim muzes jezdit, kdyz ti jeste 3 zbyly.

Kdyby to věděl, tak by se neptal.

Denně se setkávám s tím, že někdo neví to, co je pro jiného samozřejmé, např. lékař a automechanik.

Je prostě potřeba odpovědět, případně tak aby z toho něco pochopil.

Moje odpověď - nejezdit, do servisu raději odtáhnout, při ježdění dojde k drahým závadám.

diky za pochopenie :papa

ja som programator a problematika aut mi nic nehovori, preto sa vzdy radsej opytam a necham si poradit od ludi, ktori sa v tom vyznaju, nez aby som nieco pokazil

a aspon sa nieco naucim

Původně zaslal: P607Olda

Kdyby to věděl, tak by se neptal.

Denně se setkávám s tím, že někdo neví to, co je pro jiného samozřejmé, např. lékař a automechanik.

Je prostě potřeba odpovědět, případně tak aby z toho něco pochopil.

Moje odpověď - nejezdit, do servisu raději odtáhnout, při ježdění dojde k drahým závadám.

Souhlasím s tebou, že každý neví vše. Tvá odpověď je přesná a my jsme proto Tady na fóru, abychom si pomáhali. Tak jak se zpívá ve Werichově písni, jeden ví to a druhý tohle a dohromady uděláme moc ......;)

Myslim, ze sa da na to odpovedat normalne, ako ostatny a nerobit zo seba machra. Ty tiez urcite nevies vsetko o vsetkom. A ak si myslis, ze ano, tak to nieco znaci!:aut

Myslim, ze na dotaz jsem mu odpovedel, akorat me pobavil, to je vsechno:aut Urcite si nymyslim, ze vim vsechno.

Měl jsem kdysi 105ku. Po nastartování šlapala jen na 3 válce, ale během 10-15 sekund se chytil i ten čtvrtej. Nevím už čím to bylo, jestli rozdělovač, kabel ke svíčce nebo svíčky. Každopádně na tři válce se dalo rozjet maximálně po rovině. Jinak souhlas viz příspěvky výše. Dojet do servisu a to hned.