Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drobná kolize :c(


mitch.mb

Recommended Posts

Zdravim,

tak jsem mel dnes mensi kolizi. V celym meste a vlastne i vetsi casti strednich cech dnes vypadl proud a tudiz nesly ani semafory... No a tak si jedu v poklidu po hlavni krizovatkou a jistej mene chytrej pan jine narodnosti (ne romske) mi nedal prednost a narval to do me. Nastesti to odnesl jen levy predni blatnicek a trochu lizle dvere ale jen oter na barve. S blatnikem uvidime zitra jedu za klempirem tak uvidime co mi rekne jestli vymenit nebo pude vyklepat je to v miste mezi prednim kolem a dverma v urovni asi 5 cm pod blinkrem.

Muj dotaz ale zni kdyz jsem vylezl z auta vsiml jsem si ze mi neco kape z pod auta pod naraznikem v levym prednim rohu jakoby z pozamlhovky nekde z tech mist. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Sahal jsem na to a vypadalo to jako voda, ale nevim co to bylo... Tchan rikal ze by to mohl byt vyparnik, ale nevim tak se ptam... Kapalo to chvili a udelala se tam cca 10cm kaluz ale pak uz nic tak bych se spis priklanel k tomu vyparniku... Zitra dodam fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

jojo jak pise Landman to mluvite o pravy strany.. ono vlastne z jak kteryho pohledu takze upresnuji predni roh pred ridicem pri pohledu ven z auta z pozice ridice...

strany se vždy uvádějí PO SMĚRU jízdy, letu, toku apod. :aut

Takže před řidičem je levá strana a před spolujezdcem je pravá strana.

BTW: u vodních toků také vždy po směru toku. Takže abys věděl, kde je levý a pravý břeh, musíš se otočit po směru.

Tak a teď přesně definuj, z které strany do tebe bouchnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady prikladam ILUSTRACNI fotku neni to fotka z nehody jen pro ujasneni o ktery predni roh se jedna a kde byla louze. Takze louze na fotce pod cislem 1 je misto kde zhruba byla ta louze (tato fotka je po vyjeti z mycky je pouze informativni originalni fotky z nehody jeste nemam k dispozici) a pozice c. 2 je misto kam jsem to koupil

post-0-1410959596828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi jasne ktora je lava strana, len ma napadlo ci nemyslis druhu, pretoze na tejto nemam vobec sajnu co by mohlo kvapkat.

len taka blbost ma napadla.neprsalo pred tym?zeby sa tam ta voda niekde zdrziavala a po naraze stiekla?asi blbost.neskusal si ju ochutnat?ci to bola voda alebo nieco ine?to by si na to prisiel rychlejsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

no ted uz to netece... a baterka je za prednim svetlem a naraz sel mezi kolo a dvere jak je videt na fotce a naraz to nebyl zas tak silnej aby cela kastle pracovala a rozdrtilo to baterku... to si nemyslim...

Nevytekla jen nějaká voda co se tam držela po dešti?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obavu, že to byla voda nashromážděná mezi plastovím podběhem a blatníkem. Při narazu to asi opravdu rána nebyla, ale určitě jsi šlápl prudce na brzdu a to mohlo tu vodu uvolnit společně s tím drobným nárazem.

Jinak v pod tímto blatníkem opravdu nic plněného vodou není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...