Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zadní náprava P405


DALI

Recommended Posts

Ahoj. Takže auto dostalo šupku na kruháči do pravýho zadního kola až mně ta fábie otočila do protisměru. Mechanik mi při pohledu na pravé kolo řekl,že mám ohlou nápravu,tak ji vyměnil za jinou. I po bouračce mi dveře lícovali, mechoš mi řekl že kdyby to bylo kastlí,že by to poznal na uchycení.Od výměny je asi rok a půl. Že to zkusí povolit napajzrovat zpátky a přitáhnout a nebo,prý silenbloky vyměnit. Na autě vyrovnám kola a přiložím delší rovnou desku na zadní kolo,aby se dotýkala pneumatiky z boku a od předního kola je ta deska asi dva centimetry. na levé je to obráceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. To chtělo rozpočtem, prachy si nechat a poslat to do pryč. No teď už s tím těžko něco. Zkusil bych se podívat na ty úchyty v kastli (ty přední), jestli by se s tím nedalo něco dělat, ale stejně je to takové na ho... Skoro mám podezření, že tam na ty úchyty vůbec nešahal, a jen vyměnil tu nápravu - to chce povolit ty úchyty zevnitř kastle, jako pod sedačkou, u prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Aha. To chtělo rozpočtem, prachy si nechat a poslat to do pryč. No teď už s tím těžko něco. Zkusil bych se podívat na ty úchyty v kastli (ty přední), jestli by se s tím nedalo něco dělat, ale stejně je to takové na ho... Skoro mám podezření, že tam na ty úchyty vůbec nešahal, a jen vyměnil tu nápravu - to chce povolit ty úchyty zevnitř kastle, jako pod sedačkou, u prahu.

Spis se ten servisak s tim nechtel vubec delat, protoze to bylo zarezly jako svin.

Stravili jsme na tom ve dvou asi 4 hodiny, nez se podarilo vubec povolit sroub. Na tu desticku s dvema torx sroubama bych radsi uz ani nesahal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...