Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myti motoru


pumpos

Recommended Posts

Najlepšie je vziať handričku a motor poutierať ručne. Viem, že sa človek nedostane všade ale všetkú viditeľnú špinu ktorá robí zlý dojem dokáže poumývať...

Hlavne by som sa bál umývať wapkou HDi motory kde sú elektromagnetické ventily na podtlakové ovládanie, tam totiž veľmi ľahko zatečie voda, zničí ventil a človek môže vyhadzovať zbytočne peniaze za nové. Pri benzínových motoroch by to nemalo byť až také hrozné ale voda je potvora, dostane sa všade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl auto rok, při dolívání oleje jsem zapomněl zavřít uzávěr a vyrazil z Liberce do Jičína (60km) V Jičíně na mě začala blikat kontrolka mazání. Otevřel jsem kapotu a... takovej humus jste v životě neviděli. Dolívali jsme přes litr oleje. Motor neutrpěl a jezdil bez problémů dalších 13 let. Tehdy se ojel dostal uplně všude. Čistil jsem to asi dva týdny, protože pořád někde nějakej zbytek kapal. Od té doby jsem motor nečistil, až teď před prodejem jsem to vzal hadrem. Jinak jsem slyšel dobré reference na páru. Wabkou bych to fakt asi nebral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne, to se myje většinou kvůli nějakému špatnému těsnění nebo prasklé hadici, kdy se motor hodně za*ere...

Takže pokud šlape, jak hodinky, nechci auto prodávat a nechci se hezky čistým motorem někde chlubit, tak se to prostě mýt nemusí?!

Tak to ho mýt teda fakt nebudu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Nemusí, ale nemusí... Já ho nechám umejt proto, abych se neušpinil, až do toho motoru budu šahat ;) on je to totiž zatracenej rozdíl, dělat něco na čistém, a na zas*aném jak jetel...

A myslíš, že dostanu v servisu potom slevu, když budu mít čistej motor?:aut

Asi ne, co?:D Takže zůstane špinavej ...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si to umyl rucne uz mminuly rok a tento rok tiez, hlavne zospodu to umyvam lebo som bol na STK a tecie tam trosku gufero takze som to zase vycistil. Technicak je na olej dobry.

Inak bud to vezmes handrou alebo stetcom. Skusim teraz kupit ten sprej v Lidli a uvidim ako to cistilo z vrchu.:o

dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...