Sign in to follow this  
Followers 0
MPavel

Nejen pro Pražáky - ZPS

15 posts in this topic

Co dodat!! Je to všude a nejen v Praze. A jak se říká, dej blbcovi funkci a vymyslí ..........

Co naděláš, to se dalo čekat. Taky mám na paměti, že dojíždět autem někam blízko k metru nepůjde věčně, že je zase jen otázka času, kdy se takovéhle zóny rozšíří ještě dál, a pak už zbydou jen P+R na konečných. Plus případné mýto na centrum... v těhle otázkách fakt není JESTLI něco takého bude, ale KDY to bude. Stejně jako mýto na dálnicích i pro osobáky (a nakonec možná nejen na dálnicích).

Chce se mi z toho opravdu brečet.

Bohužel to co píšeš oddie je pravda. Není JESTLI, ale KDY.

Koneckonců bydlím na jižním městě a na podzim se stěhuju do Jesenice a dopravu do centra Prahy, kde pracuji mohu vyřešit MHD což pro mě není problém, ale už vidím zahlcená záchytná parkoviště, jejichž kapacita dle mého názoru není pro budocnost zcela dostačující... A po zavedení ZPS...?

Tedy já jsem na tom ještě dobře, ale když si představím kolik s tím budou mít starosti residenti a ostatní lidi, kteří jsou na autě zcela závislí. O poplatcích no comment. Budu asi zvracet.

Co mě ale ze všeho nejvíc vytáčí je, jak si na tom zase namastí kapsy a peníze se nevloží do něčeho smysluplného. Je to opět další buzerace nás prostých lidí a v tomto případě nejvyššího kalibru!!

Jestli se stěhuješ do Jesenice, a jezdíš do práce v nějakou obvyklou dobu, co všichni ostatní, tak si rovnou pořiď skůtr, protože tam odtud se ve špičce nedostaneš ani autem, ani autobusem...

Původně zaslal: oddie

Jestli se stěhuješ do Jesenice, a jezdíš do práce v nějakou obvyklou dobu, co všichni ostatní, tak si rovnou pořiď skůtr, protože tam odtud se ve špičce nedostaneš ani autem, ani autobusem...

Jezdím každý den do práce ve stejnou dobu. Naštěstí z Jesenice nebudu jezdit po hlavní ale vedlejšíma uličkama, které sice jsou taky ucpané, ale né tolik. O tom skůtru jsem už velice vážně uvažoval. Jenže co v zimě...

Ty vedlejšky taky žádnej med, vzhledem k tomu, že Vestec, Jesenice a Zdiměřice už jsou prakticky slité v jeden kus... V zimě, jo to je trochu problém.

oni ty P+R parkoviste nestaci ani dneska, v devet rano beznadejne zaplnena. A to jsem nedavno cetl projev nejakeho chytraka z radnice o tom ze temer nejsou vyuzivana, a bylo by lepsi je prodat soukromnikum pripadne tam postavit neco hypermegasuper.... :grr

co se tyka ZPS, je to pekny svinstvo, zejmena v tom ze tim zmizi moznost parkovat v dane mestske casti i lidem, kteri tam maji legalni pronajem (kam nikdo nenecha trvale bydliste napsat, ze...). takze se ty lidi proste z velke casti odstehuji jinam, holt co si majitele nemovitosti zvolili, to maji...

Původně zaslal: Bohouš

garáž je garáž.........:roker:roker

A co děláš když potřebuješ někde v centru zaparkovat? Garáž si bereš s sebou? :D:D

Původně zaslal: MPavel

garáž je garáž.........:roker:roker

A co děláš když potřebuješ někde v centru zaparkovat? Garáž si bereš s sebou? :D:D

Nejezdím do centra... :)

V hlavním městě Moravské říše se budují podzemní a nadzemní parkovací budovy.

Nevýhodou je, že je nikdo nevyužívá.

Tak se zavede ZPS a pan Bém si bude moc za rok zopakovat výlet do hymalájů:grr

J_eště že se centru obloukem vyhejbám.

Do centra jezdím MHD - je to skoro vždy rychlejší ;)

Do centra jezdím MHD - je to skoro vždy rychlejší ;)

Taky začnu.

Teď o prázdninách se jede do práce krásně plynule... Kdyby to tak bylo celý rok...

to Fusion: Jak je to možný. Je drahé parkovné?