Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myslíte si, že znáte nová pravidla silničního provozu?????


Medvěd

Recommended Posts

Ahoj všem, moje přítelkyně si právě dělá kondiční jízdy a díky tomu jsem na netu objevil velice zajímavé stránky www.testomanie.cz/autoskola , kde jsou všechny nové testy a přiznám se, že jako řidič jezdící cca 10000 km měsíčně jsem pěkně VYHOŘEL. Zkuste si to taky, asi budete čumět

[Editován dne 9/28/Sun, 28 Sep 2003 19:05:33 +0000Sun, 28 Sep 2003 19:05:33 +0000Sun, 28 Sep 2003 19:05:33 +0000Sun, 28 Sep 2003 19:05:33 +0000 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty testy dělala nedávno taky, (v rámci firemního vzdělávání, prý abych mohla řídit služební vozidlo,ale stejně Ti ho nikdo nepůjčí) a taky jsem totálně vyhořela, ale zase na druhou stranu si myslím že ty testy vymyslel totální DEBIL!!! :mad:

Proč jako řidič osobáku mám vědět jaké doklady má u sebe vozit tramvaják ... atd :mad:, nehledě na to, že ty testy jsou postavené na slovíčkaření, no prostě cipovinky, hnus.

jsem ráda že už řidičák nějakou tu dobu mám a rozhodně si ho sebrat nenechám :D:D:D

To? jenom můj názor na školící testy a resort dopravy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se letos dozvedel, ze od zacatku minuleho roku zacalo platit 70 novych znacek ... mezi nima: Nasad snehove retezy ! (kterazto, ac je to znacka modra kulata, tj znacka prikazova, je vlastne znackou zakazovou, pac bez snehovych retezu se nesmi pokracovat !)

A to je jen jedna.. jakych asi bude dalsich 69 ?

Mimochodem, Ministerstvo dopravy tvrdi, ze zadnou akci k jejich podpore a vneseni do vseobecneho povedomi verejnosti nedelalo, pac na to nejsou penize.

Tak bych si dovolil rypnout, ze tady mame verejnopravni televizi, ktera krome petiminutovky v utery vecer (BESIP), dava same teleshopinky, ktere jsou, jak priznava, pro ni ekonomicky nevyhodne (??). Panove z CT : Co trochu podporovat ridice, alespon na CT2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo osveta je nulova

lidi napr. neumi vubec jezdit po okruhu, kdyz vjizdeji na okruh tak experti blikaji pravym blinkrem ackoliv nehodlaji dobocovat na prvnim vyjezdu a jeste vetsi experti nasadi levy blinkr

bleeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, Masinko, ja kdyz najizdim na kruhac, nasazuju levy blinkr a blikam stale (pokud neni kruhac dvoupruhovy), dokud nechci kruhac opustit. Pak blikam pravym.

Me to prijde logicke, ale nevim, nektere ty pidikruhace pro jedno auto, z tech jsem opravdu konsternovan.

Jak je to tedy ? Me, jak to delam, to prijde bezpecny? Ale jsem lama a nova pravidla jsem neochoten cist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, ze kdyz najizdis na okruh a opoustis ho hned na pristim vyjezdu, tak pred vjetím na okruh das pravy blinkr a mas ho i pri jizde na okruhu.

Kdyz vjizdis na okruh a okruh opoustis na dalsim nez prvnim vyjezdu, tak na okruh vjizdis bez blinkru pravy blinkr davas dostatecnou dobu pred opustenim okruhu :-)

myslim ze tohle je logicky a celekem bezpecny a prujezd na okruhu to i zrychli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se to tak vezme, tak kdyz si blikal levym tak si nebyl nebezpecnej, nebezpecni jsou ti, kteri blikaji pri vjezdu pravym, tak ja si myslim ze hned odbocujou, tak vyjizdim taky, vetsinou to tak ale neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo bohuzel jo, proto si davam velikej pozor a na tohle pravidlo nespoliham :(

nejhorsi je, kdyz prijedu z ciziny, kde tohle pravidlo lidi dodrzuji, takze nez se preorientuju na nasi dzungli tak to chvili trva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...