Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuk u pravého předního kola na 306 XR 1993


Guest hak48_1

Recommended Posts

Ahoj všem, jsem čerstvý majitel třista šestky xr, dneska jsem ji konečně trochu provětral a zjistil jsem že asi na pravém předním kole mi buď hučí ložisko, bylo mi řečeno že je to asi tím že to dlouho stálo(možná jen promazat) a nebo utáhnout ložisko ??? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Jen jestli to sou predni loziska kol, doporucuju koupit ty lepsi, jedno stoji 1800Kc, a vydrzi dyl. Ze skusenosti meho mechanika, aby se ti nestalo ze za 50 000Km budes menit znova nebo nedej boze jeste driv. :super ta prace ti vyjde u dobryho mechanika cca na 500-max1000Kc, musi se to zalisovat tak proto, do org. servisu bych ani nejel :D tak je to 462Kc na hodinu x asi tak 3hodiny. JInak, zkus si to zvednout a zatocit kolem, jestli to bude hucet a jeste se tezkotocit, mas jasno predni loziska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam komponenty prednej napravy. loziska, brzd.kotuce, segmenty a homokineticke klby.

keby si to nechcel kupovat nove, alebo zistis, ze potrebujes aj nove brzdy. homokineticky klb novy tiez nie je lacna zalezitost. tie moje su dobre. ale auto mam neopravitelne naburane zozadu,takze ho rozpredavam.

www.sportslovakia.com/p306

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...