Sign in to follow this  
Followers 0
Garfield

Zbouchnutá 306 - kurnik šopa, vraždil bych...

13 posts in this topic

Tak mi to nedá a musím si postěžovat:

Včera krátce po 2. hodině odpolední mi začalo řvát auto parkující na sídlišti cca 200 metrů od baráku. Jdu tam, nikde nikdo, ale dveře u řidiče mojí krásné červené 306 už zdálky hlásily, že se jimi někdo pokoušel projet. Ku...ská smůla - bylo to zaparkované podél chodníku v řadě s ostatními... A neuvěřitelná k...a ten, co to udělal - když už se to stalo, proč buď chvíli nepočkal, nebo nehodil lístek za stěrač? Vždyť by to zaplatila pojišťovna z povinného ručení! Teď musím dát svůj půlměsíční příjem za dveře jen kvůli ho..du, které nechce přijít o bonus v pojišťovně. Fakt prima. Evidentně je to vzaté rohem nárazníku, lavór vedle lavóru a šrámy a až na plech, jak se ten umělec pokoušel na několikrát vycouvávat z mých dveří - vypadají, jako kdyby na nich trénoval zuřivej bejk. :grr

[upravil dne 11/7/07 Garfield]

No tak to je smůla, některý řidiči jsou fakt svině:grr:grr:grr

Manželce jsem vloni koupil C4 a už má dveře u řidiče pokřtěný dvakrát a jednou nárazník...

Garfieldku to je skoda. To nejvic nastve kdyz je to na zaparkovanym aute. V tydnu brachovi nekdo nacouval do kufru felicie a taky ujel, jediny co vi ze to bylo cerveny auto :(

Nekteri lidi sou sfi....ngy

jooo Garfielde, docela Ti rozumim, takhle mi uz zbouchnuli cernou dvakrat, pokazdy do blatniku :(

Původně zaslal: jozefsv

mate v cechach aj malusy?

Máme a těch se každej bojí, proto nechce přijít o bonus (kolegovi vzali bonus a narvali mu hned i malus- za jedno čelní okno)

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jozefsv

mate v cechach aj malusy?

Máme a těch se každej bojí, proto nechce přijít o bonus (kolegovi vzali bonus a narvali mu hned i malus- za jedno čelní okno)

tak tu je vysvetlenie.je to jednoduche.samozrejme je to hlavne o ludoch.smutne