Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koiik stojí provoz vozidla


OK406

Recommended Posts

Člověče, ty musíš být asi hodně unešen články na idnesu, že sem na ně pořád dáváš odkazy. Bohužel ale zrovna na tom idnesu je minimálně v této oblasti (auta) tolik nesmyslných blbostí, slátanin, a vyložených hovadin, že to nemá obdoby. Tyhle odkazy bych dával když už pouze jako odstrašující případy, co nebrat ani trochu vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Člověče, ty musíš být asi hodně unešen články na idnesu, že sem na ně pořád dáváš odkazy. Bohužel ale zrovna na tom idnesu je minimálně v této oblasti (auta) tolik nesmyslných blbostí, slátanin, a vyložených hovadin, že to nemá obdoby. Tyhle odkazy bych dával když už pouze jako odstrašující případy, co nebrat ani trochu vážně.

To se mýlíš. Dávám to sem jen informativně. ;) To je pak každého věc, jestli si to přečte nebo ne. :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak náklady si dokáže každý spočítat sám ... musí se brát v úvahu věci, jako spotřeba, oleje, ručení, parkování, mytí, servis atp... a potom si to každý může spočítat na svoje auto a nemusí číst obecné věci, ale na přečtení dobrý, ale řídit se tím nedá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak náklady si dokáže každý spočítat sám ... musí se brát v úvahu věci, jako spotřeba, oleje, ručení, parkování, mytí, servis atp... a potom si to každý může spočítat na svoje auto a nemusí číst obecné věci, ale na přečtení dobrý, ale řídit se tím nedá!

no myslim si ze vzdy je dobre si precitat aj nieco vseobecne. A tym padom si urobit obraz. Takze by som to az tak nehanil.

to OK406:

diky za info. rad som si to precital. :potleskCo sa tyka tych nakladov nikdy si doma vsetko nespocitas dokial to nezapisujes do nejakej knihy alebo dennika. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane bože kdybych neměl svých 5 pohromadě a nevlastnil auto, tak takový članek vystraší i mrtvého.

Jde vidět že ceny povinné výbavy, spotřeby gumiček stěrču, žárovek atd. jsou pražacké. Jenom blázen by vyvalil tolik peněz za spotřební zboží.

A o autorizovaném servisu tady bylo taky pár diskuzí :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím, já to počítám jednoduše... když se mi celkový provoz "vozidla" vejde měsíčně do jedné splátky na Fobii 1.2 HTP v akci - Já na to mám (4990,- CZK včetně rozpočtené "zústatkové" ceny vozu po 5 letech provozu), tak jsem spokojený.

Neboť za stejné peníze najedu 2000 - 2500 km měsíčně a to včetně oprav, pojištění a ještě zbyde na pivo.

Ten článek je děsně úděsnej :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D Jééé, tak jsem to dočetl celý, a dlouho jsem se takhle nepobavil :D:D

Jako by z mrtvých vstal Jirka Tuček se svou slavnou rubrikou "Nemotorista radí motoristům" :D:D

Autor Roman Švidrnoch se tak nějak zapletl to svých výpočtů, které má sice správně, ale z nesprávných vstupních údajů, a k tomu navrch sám poctivě přiznává, že něco do toho nezapočetl, páč by to už vůbec neuměl spočítat... Ovšem to mu nebrání dělat závěry typu "lze tedy říci, že.... atd". To je bžunda, kdo všechno dneska píše! Je ale fakt, že takhle vypadá většina článků na těchhle serverech, má to úroveň asi jako když jsme na střední škole vydávali časopis. Ovšem to nám bylo za prvé 16, a za druhé jsme to naše "novinářské umění" nemohli rozšiřovat takhle masově, jak to jde dneska přes web.

Prostě - já jsem se pobavil královsky :super

[upravil dne 11/7/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpočty jsem neprocházel, ale zamyšlení co se do toho nacpe peněz se mi líbí.

Hned se tu strhlo hodně ohlasů že je to slátanina, já to beru jako hozenou rukavici a předpokládám že pánové vypracují vlastní elaborát jak na výpočet a postup při zjištění nákladů na provoz auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...