Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou cenu má 405 Break 1,9 SRI '89?


Honza_jT

Recommended Posts

Chtěl bych poprosit o radu ohledně ceny Peugeota 405 Break 1,9 SRI, 88 kW, ročník '89.

Neptám se z toho důvodu, že bych ho chtěl prodat, ale protože bych ho chtěl koupit, nebo spíš už jen zaplatit. "Zdědil" jsem ho po tátovi a chtěl bych mu za to dát nějakou rozumnou cenu. Na netu jsem viděl ceny podobných tak od 10 do 30 tisíc, ale netuším, jak ty auta ve skutečnosti vypadají, tak nemám s čím srovnávat. Je mi jasný, že to, co do něj bylo do auta narváno dílů a práce nezvyšuje cenu a majiteli to u staršího auta nikdo nikdy nezaplatí.

Další info: tažné zařízení, najeto 190 tisíc (posledních cca 50 tisíc km za celých 9 let, co byl u táty jako prvního majitele v ČR), ve 140 tis. byla generálka motoru, asi před rokem repasovaná zadní náprava. Motorově i jinak bezproblémové, brzdy OK, až na maličkosti zcela bez koroze, pěkně opečovávaný.

Urazilo by vás jako majitele takovýho auta, kdybyste za něj dostali třeba těch 30 tisíc?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...