Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dily z 309 GTi


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Původně zaslal: p!nk p!ggy

chtel bych se zeptat..slo by do 205ky r.v.1988 1.8d..slo by tam dat volant z 309 GTi a sedacky z 309 GTi??diky moc..

Hlavně největší roli hraje to, jakej máš model interiéru a Ty máš novej-novou palubku, tak když to uvedeš, nic tím nezkazíš. GTI volanty se dělaly i na starej, ale tam to do novýho modelu snad dát nejde, takže jedině z novýho modelu 205, 405 nebo 309. Předpokládám že chceš ten 3ramenný.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jarda taky myslel ale..jako ze do novyho modelu (89 a vys mam zato) jde dat volant z GTi (ale taky pouze z tech novych modelu)..

jinak jj chtel bych ten triramenej ten novejsi (u 205 GTi)..

u 309 GTi je potom ten ctyrramennej a ten by mi taky nevadil..

ale stejnak to tu nikdo nema na prodej:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

V šířce těch sedaček bych problém neviděl, rozdíl mezi 405 a 605 je taky dost velkej. Mezi 205 a 309 tak velkej rozdíl nebude.

To "moudro" je odemě, to je nepodložené, neviděl jsem na vlastní oči v 205, ale říkal mi to chlápek od kterýho jsem je chtěl koupit a ten je chtěl prodat, tak mi to říkat nemusel že jo.. Jinak z 405 MI16 do 205 je problém určitě, tam už pak sedačky lezou do schránek ve dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: p!nk p!ggy

tak volant pry jde a sedacky udajne ne..jsou pry trosku sirsi..

No já nevim, viděl jsem ve 405ce sedačky z 605ky, možná by stačilo přehodit vodící kolejnice...

A já mám v 309 sedačky ze 405, a Medvěd je měl kdysi v 309 taky (dokonce ode mě :) ). Jinak poznatek, který mě trochu otrávil - z 307 tam sedačky bohužel nejdou... a takové pěkné zrovna mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...