Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkcni vysokofrekvencni centralni zamykani


Ericce

Recommended Posts

pozri sa dovnútra kľúča na ten mikrospínač pod gumičkou môže byť vadný, alebo je tam studený spoj daj to prezrieť nejakému elektrikárovi nech ti to pomeria a myslím si že ak nemáš super blokádu tak maš infra zamykanie a nie vysokofrekvenčné, odfoť kľúč a daj to sem potom budem múdrejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka je uplne nova. A co se tyce zamykani je to vysokofrekvencni protoze jsem uz pred tym mnel 406 1.8 v zakladu a ta mela infra zamykani takze vim jak to funguje. Na ni jsem musel mirit hore k stropnimu svetlu a dosah byl nejvic 2 metre a na stavajici 406 nemusim mirit a dosah je tak 7 metru. A jeste taky s jistotou vim,ze to neni infra protoze jsem rozebral stropni svetla a v ty kopulke kde by mnel byt snimac na infra nemam nic. A jeste na predchadzajici 406 jsem mnel klic s diodou vedle cepele a na teto nemam na klici diodu vedle cepele. Tak nevim. Dnes rano mi to fachalo v pohode ale vcera to ne a ne zamknut. Jeste mne napada ci nemuze byt vadnej ovladac. Jenze ta dioda ktera signalizuje stav baterii po zmacknuti knofliku vzdycky sviti takze by mnel byt ovladac v poradku ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

Baterka je uplne nova. A co se tyce zamykani je to vysokofrekvencni protoze jsem uz pred tym mnel 406 1.8 v zakladu a ta mela infra zamykani takze vim jak to funguje. Na ni jsem musel mirit hore k stropnimu svetlu a dosah byl nejvic 2 metre a na stavajici 406 nemusim mirit a dosah je tak 7 metru. A jeste taky s jistotou vim,ze to neni infra protoze jsem rozebral stropni svetla a v ty kopulke kde by mnel byt snimac na infra nemam nic. A jeste na predchadzajici 406 jsem mnel klic s diodou vedle cepele a na teto nemam na klici diodu vedle cepele. Tak nevim. Dnes rano mi to fachalo v pohode ale vcera to ne a ne zamknut. Jeste mne napada ci nemuze byt vadnej ovladac. Jenze ta dioda ktera signalizuje stav baterii po zmacknuti knofliku vzdycky sviti takze by mnel byt ovladac v poradku ne?

Může se stát, že ti klíčky párkrát upadly a poškodila se elektronika uvnitř. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysielač je na tom prvom obrázku ten obdlžnik vľavo hore, skús sa ešte pozrieť na ten štvorček na drhej strane plošáku vľavo s tými 4 nožičkami (druhý obrázok) či nemá studený spoj, vždy ked ho stlačíš musí svietit LED dioda.

Podľa mňa by mal byť prijmač niekde pre spolujazdcom ako je odkladacia skrinka za ňou odspodu skús tam pokukať čierna alebo sivá krabička také niečo by to malo byť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k reknu ti k tomu tvymu :xvul asi tolik,ze kdyz mas jen jednu moznost vodkud poslat obrazky a kdyz hodne spechas tak ti je uplne u r... jakej je ten obrazek velky a jestli se nahodou vejde na nekoho obrazovku cely a nebo jen z casti. priste sem prosim te takove prispevky ani radeji nedavej a nech si to radsi pro sebe. radeji se zabyvej necim jinym :papa :papa :potlesk :potlesk :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

Dave_k reknu ti k tomu tvymu :xvul asi tolik,ze kdyz mas jen jednu moznost vodkud poslat obrazky a kdyz hodne spechas tak ti je uplne u r... jakej je ten obrazek velky a jestli se nahodou vejde na nekoho obrazovku cely a nebo jen z casti. priste sem prosim te takove prispevky ani radeji nedavej a nech si to radsi pro sebe. radeji se zabyvej necim jinym :papa :papa :potlesk :potlesk :D :D

:xvulNo že bych měl zrovna malou obrazovku říct nemůžu a myslím že svůj názor si klidně napsat můžu kam chci a napsal jsem to velice slušně oproti Tvé reakci. A úprava obrázku na přijatelnou velikost (alespoň ořezat na podstatnou věc) zabere cca půl minuty. Myslím že i o tom je něco málo napsáno v pravidlech fóra. Toť asi vše. Jdu pokračovat v házení hrachu na zeď.:xvul:papa:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 19/7/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul:xvul

Tak ja mel zrovna minutu nato abych fotky stahl z fotaku do PC a potom ich pridal na forum. Kazdy ma svou pravdu. Ja mam tu svou ale nebudu to tu resit. Ja sem to napsal taky slusne. Priste fotky orezu jak maji byt a ty nebudes vypisovat zadny :xvul. Jsem rad,ze se chapeme. Tak jed hazet a skus je taky chytat to budes jeste lepsi :D:D:D :xvul:xvul Zdaaaaař :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...