Sign in to follow this  
Followers 0
Ericce

nefunkcni vysokofrekvencni centralni zamykani

24 posts in this topic

zdarek.Mam jeste jeden problem.Mam vysokofrekvenci centralni zamykani bez superblokady.Nekdy mi auto jde zamknut a odemknut a nekdy proste ne.Ptam se jestli se to nekomu z vas taky nestalo a co s tim delat.Diky za rady

jo a zapomnel jsem napsat to zamykani a odemykani nefunguje na dalku.klicem de auto zamknut a otevret v pohode

pozri sa dovnútra kľúča na ten mikrospínač pod gumičkou môže byť vadný, alebo je tam studený spoj daj to prezrieť nejakému elektrikárovi nech ti to pomeria a myslím si že ak nemáš super blokádu tak maš infra zamykanie a nie vysokofrekvenčné, odfoť kľúč a daj to sem potom budem múdrejší

Baterka je uplne nova. A co se tyce zamykani je to vysokofrekvencni protoze jsem uz pred tym mnel 406 1.8 v zakladu a ta mela infra zamykani takze vim jak to funguje. Na ni jsem musel mirit hore k stropnimu svetlu a dosah byl nejvic 2 metre a na stavajici 406 nemusim mirit a dosah je tak 7 metru. A jeste taky s jistotou vim,ze to neni infra protoze jsem rozebral stropni svetla a v ty kopulke kde by mnel byt snimac na infra nemam nic. A jeste na predchadzajici 406 jsem mnel klic s diodou vedle cepele a na teto nemam na klici diodu vedle cepele. Tak nevim. Dnes rano mi to fachalo v pohode ale vcera to ne a ne zamknut. Jeste mne napada ci nemuze byt vadnej ovladac. Jenze ta dioda ktera signalizuje stav baterii po zmacknuti knofliku vzdycky sviti takze by mnel byt ovladac v poradku ne?

Původně zaslal: Ericce

Baterka je uplne nova. A co se tyce zamykani je to vysokofrekvencni protoze jsem uz pred tym mnel 406 1.8 v zakladu a ta mela infra zamykani takze vim jak to funguje. Na ni jsem musel mirit hore k stropnimu svetlu a dosah byl nejvic 2 metre a na stavajici 406 nemusim mirit a dosah je tak 7 metru. A jeste taky s jistotou vim,ze to neni infra protoze jsem rozebral stropni svetla a v ty kopulke kde by mnel byt snimac na infra nemam nic. A jeste na predchadzajici 406 jsem mnel klic s diodou vedle cepele a na teto nemam na klici diodu vedle cepele. Tak nevim. Dnes rano mi to fachalo v pohode ale vcera to ne a ne zamknut. Jeste mne napada ci nemuze byt vadnej ovladac. Jenze ta dioda ktera signalizuje stav baterii po zmacknuti knofliku vzdycky sviti takze by mnel byt ovladac v poradku ne?

Může se stát, že ti klíčky párkrát upadly a poškodila se elektronika uvnitř. :myslim

Mne se to stalo raz ale kdovi kolik prechodzimu majiteli. Ja mam auto jen 4 mesice. To muze byt taky tim,ze upadly to mne nenapadlo. Ale neco by mneli vydrzet aspon to jak mne upadli urcite. To bylo tak z metrove vysky. A kdovi z jake upadli tomu predchozimu :nevim

Ako píšeš máš vysokofrekvenčné ja mám to infra, ak svieti dioda tak by mal ísť aj signál do jednotky v aute ktoré ovláda zamykanie, skús zmerať v kľúči (nejakým merákom) či ide nejaký signál z neho, musí tam byť nejaký vysielač ktorý dá impulz autu na otvorenie

vcera sem to rozebral a ja se v tom vubec nevyznal.nevym co by mohlo byt vysilac :myslim vubec nevim co tam mam zmerat :nevim vsechno je tak mali. dneska treba zase vse slo jak ma.auto se otevrelo z 5 metru a taky zamklo.je to divny :bojim

skús odfotiť ten kľúč z jednej aj druhej strany ak sa ti to podarí, a dať to tu, alebo skús ešte pohľadať v aute ten príjmač či náhodou tam nie je niekde povolený nejaký káblik

:myslim

tady je ten klic,ale nejspis premyslim,ze to muze byt tim prijmacem,protoze vzdycky kdyz je dest nebo po nem tak to nechce otevret ani zamknut na dalku,ale dela to nekdy i za sucha.jenze vubec netusim kde je ten prijmac v aute.

post-0-14109595961688_thumb.jpg

Sorry za offtopic, ale větší ty obrázky už nešli? :xvul:xvul:xvul

Třeba to upravit alespoň takto:

post-0-14109595965042_thumb.jpg

vysielač je na tom prvom obrázku ten obdlžnik vľavo hore, skús sa ešte pozrieť na ten štvorček na drhej strane plošáku vľavo s tými 4 nožičkami (druhý obrázok) či nemá studený spoj, vždy ked ho stlačíš musí svietit LED dioda.

Podľa mňa by mal byť prijmač niekde pre spolujazdcom ako je odkladacia skrinka za ňou odspodu skús tam pokukať čierna alebo sivá krabička také niečo by to malo byť.

Dave_k reknu ti k tomu tvymu :xvul asi tolik,ze kdyz mas jen jednu moznost vodkud poslat obrazky a kdyz hodne spechas tak ti je uplne u r... jakej je ten obrazek velky a jestli se nahodou vejde na nekoho obrazovku cely a nebo jen z casti. priste sem prosim te takove prispevky ani radeji nedavej a nech si to radsi pro sebe. radeji se zabyvej necim jinym :papa :papa :potlesk :potlesk :D :D

jeste jsem nehledal. nebyl cas,ale dneska budu cistit egr ventil protoze se zasekl tak snad ostane cas i na ten prijmac :roker

Původně zaslal: Ericce

Dave_k reknu ti k tomu tvymu :xvul asi tolik,ze kdyz mas jen jednu moznost vodkud poslat obrazky a kdyz hodne spechas tak ti je uplne u r... jakej je ten obrazek velky a jestli se nahodou vejde na nekoho obrazovku cely a nebo jen z casti. priste sem prosim te takove prispevky ani radeji nedavej a nech si to radsi pro sebe. radeji se zabyvej necim jinym :papa :papa :potlesk :potlesk :D :D

:xvulNo že bych měl zrovna malou obrazovku říct nemůžu a myslím že svůj názor si klidně napsat můžu kam chci a napsal jsem to velice slušně oproti Tvé reakci. A úprava obrázku na přijatelnou velikost (alespoň ořezat na podstatnou věc) zabere cca půl minuty. Myslím že i o tom je něco málo napsáno v pravidlech fóra. Toť asi vše. Jdu pokračovat v házení hrachu na zeď.:xvul:papa:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 19/7/07 Dave_k]

:xvul:xvul

Tak ja mel zrovna minutu nato abych fotky stahl z fotaku do PC a potom ich pridal na forum. Kazdy ma svou pravdu. Ja mam tu svou ale nebudu to tu resit. Ja sem to napsal taky slusne. Priste fotky orezu jak maji byt a ty nebudes vypisovat zadny :xvul. Jsem rad,ze se chapeme. Tak jed hazet a skus je taky chytat to budes jeste lepsi :D:D:D :xvul:xvul Zdaaaaař :):)

riešime tu poruchu zamykania a nie kto ako vie pracovať s PC ja som tiež amatér, každý sa učí na vlastných skúsenostiach