Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhrievane predne sklo


ROpa

Recommended Posts

Vie mi niekto povedat ako je technicky riesene vyhrievanie predneho skla ? Zadne je jasne, odporove pasiky, pripojene cez rele na 12V, rele ovladame rucne alebo ho na novsich vozoch ovlada BSI ktore po nejakej dobe to vyhrievanie aj odpoji... ale ako to je s prednym sklom, zatial som videl len 3 taketo skla, na starsej alhambre a megane. Obe tieto skla mali v sebe tych "cervikov" ktori boli viditelni pri pohlade z blizka... Potom som videl este jedno sklo na Corolle tusim rok 2005/2006 a to uz bolo uplne cire. Ako funguje to sklo na corolle neviem ale domnievam sa ze ani na tych strasich vozoch to asi nebude take tupe ze budu na tom skle len dva vyvody a jedem, predpkladam ze tam bude minimalne nejaky regulator alebo nieco co to to troska riadi, pripadne tam dava len nejake pulzy... (mozno???) vie mi dakto o tom povedat nieco viac ?

Dakujem ROpa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo su to take cik-cak pasiky, mozno som sa aj na tej corolle zle dival lebo som to obzeral z blizka ale nic som tam take nevidel. Teraz kamos kupil staru sunku megane a ma to tam od vyroby. Tiez starsie fordy vo vybave ghia to mavaju takze aspon u starsich typov skiel to nemoze byt nejak extra technicky zlozite. Predne sklo vymenit na poistku za par korun nie je ziaden problem takze ak by to slo relaizovat a su aj na 206 take skla tak by som to vymenil, na mojom HDI najma na jesen a v zime je to s ty rozmrazovanim predneho skla dost o hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...