Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akce při natankování


Guest MMMMM

Recommended Posts

Docela by mě zajímalo, která benzínka má nejlepší akce při natankování.

Jezdím ted kvůli dieslu na shellce a sbírám body. Ale jsou takové drobnosti.

Samozřejmě že důležité je jaké palivo tankujete a shell má prý nejlepší palivo.

Co u jiných pump?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Ja jezdim k shellce. Na bonusy nehledim. Sice sbiram body ale jen jako zpestreni. Podle mych zkusdenosti maji nejkvalitnejsi benzin. Na co mi je, ze koupim benzin trebas o 0,60Kc/L levnejs kdyz mi potom auti zere vic a nejede.

Souhlas:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taknkuju temer vyhradne VP Diesel, zkusil sem vsechny mozny renomovany pumpy mimo Benziny, tam me nedostanou ani parem volu a nejlepsi naftu meli vzdy u AGIP na Rozvadove smerem do Nemecka, jinak Shell jasne vede, a pri mem tankovani 100 a vice litru tejdne je to i na bodech znat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

taknkuju temer vyhradne VP Diesel, zkusil sem vsechny mozny renomovany pumpy mimo Benziny, tam me nedostanou ani parem volu a nejlepsi naftu meli vzdy u AGIP na Rozvadove smerem do Nemecka, jinak Shell jasne vede, a pri mem tankovani 100 a vice litru tejdne je to i na bodech znat:)

to ti to tak žere?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

taknkuju temer vyhradne VP Diesel, zkusil sem vsechny mozny renomovany pumpy mimo Benziny, tam me nedostanou ani parem volu a nejlepsi naftu meli vzdy u AGIP na Rozvadove smerem do Nemecka, jinak Shell jasne vede, a pri mem tankovani 100 a vice litru tejdne je to i na bodech znat:)

Platis ze sveho, nebo plati firma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: buml

taknkuju temer vyhradne VP Diesel, zkusil sem vsechny mozny renomovany pumpy mimo Benziny, tam me nedostanou ani parem volu a nejlepsi naftu meli vzdy u AGIP na Rozvadove smerem do Nemecka, jinak Shell jasne vede, a pri mem tankovani 100 a vice litru tejdne je to i na bodech znat:)

Platis ze sveho, nebo plati firma?

co myslíš?:D

odpověd zde : http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info&ktere=4800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buml: já si taky platím sám, a připadá mi, že ty "akce" s odměnami jsou dost šidítka.

Jezdím asi 50 t. ročně, ale kvalitu/nekvalitu nafty jsem nezaznamenal - občas tankuji na Shell, Benzina atd., ale nejčastěji na levné JET a EURO Oil.

Všiml jsem si, že některé stojany dávají "velké" litry, a některé "malé". (To zn. že se do nádrže vejde nezvykle mnoho, nebo zase nezvykle málo.) Setkali jste se s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Všiml jsem si, že některé stojany dávají "velké" litry, a některé "malé". (To zn. že se do nádrže vejde nezvykle mnoho, nebo zase nezvykle málo.) Setkali jste se s tím?

Tak to se mi nastesti stalo jen jednou, je to delsi dobu zpet, ale nesedelo mi to o 10 litru, coz bylo na auto, ktery sem jezdil jen ja na dalkach a tankoval ho kazdy druhy den do plny dost. Byla to naka benzinka na zacatku Hranic smerem na OV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: P607Olda

Všiml jsem si, že některé stojany dávají "velké" litry, a některé "malé". (To zn. že se do nádrže vejde nezvykle mnoho, nebo zase nezvykle málo.) Setkali jste se s tím?

Tak to se mi nastesti stalo jen jednou, je to delsi dobu zpet, ale nesedelo mi to o 10 litru, coz bylo na auto, ktery sem jezdil jen ja na dalkach a tankoval ho kazdy druhy den do plny dost. Byla to naka benzinka na zacatku Hranic smerem na OV.

tam je esso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...