Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podávací čerpadlo u nadrže HDI


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Prosím chci jse jen zeptat jestli je normalní že my jde slyšet tzv.hučí podávací čerpadlo u nadrže u HDI 80kw r.v.2000???

Myslíte že my odejde nebo je na to nějaký fígl?

Dík za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

servus Prema,

tak počas jazdy by to nemalo byť počuť, iba pred naštartovaním keď dotlakáva palivovú sústavu.:papa

potom vypne

Právě při startování to neslyším a po delší jízdě třeba když stojím na křižovatce tak to na volnoběh slyším jak to hučí....ale ne moc tak fakt nevím:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radio

Nevím proč by mělo odejít. Člověk někdy moc slyší. Když se nato zaměříš tak se ti zdá že je ten zvuk silnější.Já bych to neřešil. Uvidíš že to přejde, myslím to sledováni. Zdenek

Asi máš pravdu ale přesto s tím zkusím zajet za mechanikem at to zkusí třeba rozdělat a vyčistit a jinak Dík.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdělat nejde, nebo jde ale pak je to už na nic. Čerpadlo pokud je ok, je max. slyšet 2-3 sec. po zapnutí klíčku. Pokud je slyšet už při kratší jízdě třeba při stání na volnoběh, tak je témeř před koncem. Vydírá se v motorku komutátor. Během pár dnů se utrhne jedna lamela a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Rozdělat nejde, nebo jde ale pak je to už na nic. Čerpadlo pokud je ok, je max. slyšet 2-3 sec. po zapnutí klíčku. Pokud je slyšet už při kratší jízdě třeba při stání na volnoběh, tak je témeř před koncem. Vydírá se v motorku komutátor. Během pár dnů se utrhne jedna lamela a konec.

No to mám radost:nevim ale co se dá dělat....Dík za upozornění:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Fusion

Čerpadla a podobný srandy se zásadně nedají kupovat v Peugeotu.

To nechápu a kde bych ho tak měl koupit???? Myslíš že se dá koupit někdě jinde?????

Na vrakovišti kde stojí zhruba třetinu?

Já sem taky asi před rokem a půl kupoval čerpadlo do 605. Cena novýho byla něco kolem 10tis.

Koupil sem ho na vrakálu za 2tis. a slouží dodnes. Radši koupím tři starý čerpadla než jedno nový.

Životnost čerpadel Bosch (alespoň u benzínu) je 200tis. km. Kdyby vydrželo třeba jen 50tis. tak investice je minimální oproti novýmu když člověk ani neví jak dlouho to auto bude mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som kupoval do 406 pred polrokom v peugeote a cena aj s robotou nieco cez 8tis SK, takze to ti aj tak dost velku cenu povedali,

v elit ho maju napriklad

výrobní vzorek:<8ERHZ,2/E/F> / model od roku...:199904 / model do roku výroby:200005 / do kontrolního čísla..:8575 / za Dodávateľ: BOSCH za 7 770,70 SKK s dph (6 366,50 CZK s dph)

druha moznost, toto mam aj ja

tlak ( v barech):3,2 bar / Typ paliva:diesel / model od roku...:200007 / kód motoru:RHZ (DW 10ATED) / Dodávateľ: SIEMENS za 5 394,27 SKK s dph (4 506,53 CZK s dph), skoda len ze ho nemali vtedy ked sa pokazilo aj mne, az dva tyzdne po oprave

EDIT: podla http://www.peugeot.cz/SpareParts/index.php je to prve bosch za 6715.87 czk bez dph, to siemens za 4807.08 bez dph, to by teda sedelo podla tej ceny, ze to drahsie ide do tvojho, tak to pories cez nieco ako je elit

[upravil dne 10.7.07 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to čerpadlo taky odešlo a žádná sranda. Pokud ho budeš měnit tak horem pod sedačkama je sice otvor ale malej na to aby to čerpadlo s košem prolezlo když ho montujou tak ho dávaj do nádrže a potom montujou nádež jinak se musí ohnout plech okolo. Na vrakáči ho nekupuj protože ti může běhat spoustu let ale taky tejden . Máš tam tohle a levnější jsem nesehnal a je se zárukou http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=SI%20228-222-015-010Z&TypNr=9982&NodeId=100267

A jinak mě se jenom seklo ale to jsem zjistil po montáži nového tak prostě paráda:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIBOP

Mě to čerpadlo taky odešlo a žádná sranda. Pokud ho budeš měnit tak horem pod sedačkama je sice otvor ale malej na to aby to čerpadlo s košem prolezlo když ho montujou tak ho dávaj do nádrže a potom montujou nádež jinak se musí ohnout plech okolo. Na vrakáči ho nekupuj protože ti může běhat spoustu let ale taky tejden . Máš tam tohle a levnější jsem nesehnal a je se zárukou http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=SI%20228-222-015-010Z&TypNr=9982&NodeId=100267

A jinak mě se jenom seklo ale to jsem zjistil po montáži nového tak prostě paráda:mad:

Kamo moc dík moc jsi mi pomohl,to je přesně vono,je to o polovimu levnejší než u peugeotu..... ještě jednou dík:super:super:super:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Prosím chci jse jen zeptat jestli je normalní že my jde slyšet tzv.hučí podávací čerpadlo u nadrže u HDI 80kw r.v.2000???

Myslíte že my odejde nebo je na to nějaký fígl?

Dík za odpověd...

To je špatný v zimě jsem řešil to samý.Při jízdě mi párkrát přestalo jet auto jako když dojde nafta.Po nastartování jsem jel dále,akorát mi bylo divné že při chodu auta se ze spodu linulo nějaké divné syčení.Když jsem to zdělil v servise hledali závadu všude možně ale na mne nedali a nejraději by rozebrali půl auta.Asi po 5 dnech mi zjistily,že se v nádrži přidírá čerpadlo.Připoměl jsem jim že jsem jim hned na počátku říkal že to asi bude čerpadlo,řekli mi žě po bitvě je každý generál!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...