Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


KoNG

Recommended Posts

Dobrý den,

pomůže mi prosím někdo z vás zprovoznit tempomat na P206 1,4 55kw r.v. 2008 mám elektronický plyn,spinač na spojce i a na brzdě 4kablíky, páčku tempomatu s omezovačem rychlosti, a zřejmě ten nový fw ptž při rozjetí se zamkne auto, při nastartování se automaticky rozsvítí světla a když mám zaplé stěrače a zařadím zpátečku zadní stěrač se rozjede. Z autem jezdíme denně po dálnici a moc by sme ho potřebovali. Pomozte prosím, dojedu kamkoli, kdykoli, předem moc moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 roky později...

Zdravím,

tak trochu oživím téma, nedávno jsem koupil 206 1.6 HDI 9HZ rv. 2006. VIN: VF32H9HZA47513191

Přípravu na tempomat mám ale nedaří se mi tempomat povolit v ŘJ motoru, píše mi pouze Absent a žádná jiná možnost se nedá vybrat.

V BSI povolit jde na první možnost bez zobrazování, při druhé možnosti se zobrazováním se rozsvítí přístrojová deska jak vánoční stromeček a nechce zhasnout.

Ve sdružených přístrojích zapnout jde.

Páčku ještě nemám, protože jsem první chtěl zjistit zda by se to dalo aktivovat. Předpokládám, že zasunutá páčka asi nic v nastavení nezmění.

Myslíte, že by se to dalo nějak obejít a aktivovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruční plyn byl na starých autech (F600) a bylo to fajn. Současný tempomat je moc striktní (přísný), do kopce moc přidává a z kopce mi dokonce podřazuje (automat), aby přesně držel rychlost. Chtělo by to něco mezi ručním plynem a tempomatem.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...