Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KOLKO VAM IDE Mi16


comm

Recommended Posts

No ja som vcera vecer skusal po pristavnom moste maximalku na 4 rychlostnom stupni a bola 185km/h to som tak trochu ziral ale neviem ci je to na ten motor vela no netusim nemal som tu moznost to pomerat s nejakou druhou Mi16 tak preto takto sa vas pytam a tak napiste vase maximalky dikes all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

180 km/hod na 4 jede jak mi16, tak třeba i 205 GTI......jinak já s quatrem jel max. 220 a pohoda vánek, ale nějak nemám potřebu to takhle honit, nehledě, že to při takové rychlosti žere jak tank.

Ale znám členy co s míčkem umí jezdit ještě o dost rychleji......že jo Johne ???? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spocitat by to islo ale clovek nikdy nevie ci vypocet bude sedet s realom a potom nie je to nove auto

ja som to sem dal len tak zo zaujimavosti komu kolko ide auto teda mi16 ja netvrdim ze je to k niecomu dobre ale obcas cloveka to potesi ze taky stary kram ide aj tak velmi dobre na tu dobu to bolo nie co.. Tento rok som som bol stim poprvy krat na emisnej u nas uz vysiel zakon na emisne aj pre kat-y co nebolo do teraz a mal som trochu obavy ze to asi nebuide ziadna slava ale preslo hodnoty dobre co som bol velmi rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne je to nejaka haluz.. skoda ze se tachometrum neda 100% verit..

A jeste k diskusi.. samozrejme kazdej si zkousime ruzny veci ale mel sem za to ze prakticky kazde auto se dostane do maximalnich otacek na 4ku.. z toho usuzuju ze je skoro rychlejsi a bezpecnejsi si to spocitat.. chapal bych treba na nejakem dlouhem letisti udaj o tom za jak dlouho se auto dostane na urcitou rychlost nebo kolik dokaze opravdu jet maximalne (vuci ruznym odporum atd.) oproti papirove hodnote.. nebo vykon na brzde ap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

no tak to by ma zajimalo co ten JOHN tam porobil ked mu to tak frcalo ha?

To je vpodstatě výrobní tajemství ale hlavní vliv na tohle má samo chip + nějaký drobnosti a samozřejmě 100oktanový benzín.

Jinak co si pamatuju tak tacho mi proměruje při 200km skutečná rychlost dle GPS 196km. Jinak na 4 se dá dostat 200km/h alespoň když jedu rychleji tak pri 200km/h řadím 5....... :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

.... prakticky kazde auto se dostane do maximalnich otacek na 4ku..

já sem někde slyšel, že maximální rychlost v techničáku je právě na druhý nejvyšší převodový stupeň v maximálních otáčkách. možná kecám tak mě klidně opravte :mrk ale u mojí 1,1 to tak bylo že na 4 skoro v 7000 tam bylo něco přez 170 a to je i můj rekord a tachometr ve 94 ukazuje 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

johny no nachipovanu jednotku mam jednu 100okt benzin to som este neskusal ale verim tomu ze by tobolo parada.Inac uz mam zistene o kolko km ma moj tachac odchilku pri 200 je to 10km dole tak ze mne ukazuje vtedy 190 to som mierne prekvapeny ze takto vie klamata ale nie to je jasne pri takej rychlosti je strata na tachaci uz velka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

johny no nachipovanu jednotku mam jednu 100okt benzin to som este neskusal ale verim tomu ze by tobolo parada.Inac uz mam zistene o kolko km ma moj tachac odchilku pri 200 je to 10km dole tak ze mne ukazuje vtedy 190 to som mierne prekvapeny ze takto vie klamata ale nie to je jasne pri takej rychlosti je strata na tachaci uz velka

10km/h je ještě myslím v normě mě to na origo kolech a gumách proměřuje při 200km/h je skutečná rychlost 196km/h. Jinak ten benzín dělá strašně moc v tomhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...