Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co na to říkáte:


205GtiHanz

Recommended Posts

Původně zaslal: Stiv

Ty koberce jsem dostal od dědy(měl navíc) hned po koupy vozu abych nešlapal po koberci, taky už jsem uvažoval o pořízení zelených ale zatim ještě nebyla příležitost ke koupy...časem budou ;)

nejsou z AAAček? jsou mi povědomé:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Jsem zastánce origo vzhledu, žádný tuning a nic podobnýho. Tudíž já říkám nee:bojim:bojim

Ale zase nikoho za tohle neodsuzuju je to jeho auto a i volnej čas;):)

V tom jsem s Tebou za jedno. Nejvíc se mi líbí originál, ale tohle taky není špatný, když si to chtěl udělat podle svýho a docela si s tím vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 205GtiHanz

je pravda ze bych zrovna garrose nechal v serii, ale myslim ze je to podvedeny sice ne dotahly, ale povedeny

Je, tak my se tu nakonec budem ještě podvádět....:D

To je fakt, tyhle omezený série jako Garros, Griffe, Indiana bych taky nechal určitě bezezměn, ale záleží na tom co se komu líbí..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na Garrose jsem čekal kritiku a celkem stim i souhlasim bylo jich pár a já to takle zmrvil, nic méně voltmetr jsem v autě vždy chtěl a jelikož jsem nekuřák tak jsem, zvolil místo popelníku budik, hodiny jsou z nejaké Lancii zeleně podsvícené.Ty oranžové v serii by se tloukli jelikož celej interier je zeleně podsvícenej včetně nadsvitu budiku...Nač tolik vypinaču na levý straně je jeden-mlhovky, ty tři: zleva-ve světlech i mlhovkách je po jedný zelený žárovičce, zbylý dva neony venek vnitřek ale ty budou až až až časem...Nechci z toho dělat tuning jsem si vědom že mam Garrose...každopádně díky za příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...