205GtiHanz

Co na to říkáte:

54 posts in this topic

pěkne ale co ty modrě olemované koberce? zelené nebyli?

sežeš si z černé Color-line zelený koberec :)

Ty modré koberce ti to vážně trochu ruší ...

Původně zaslal: 205GtiHanz

je to pekny ale nesnasim zelenou (: je to stejnou barvou jak mas garrose?

Ne nenito v barvě auta metalizou jsem to dělat nechtěl, je to pastelovka o něco světlejší než barva auta...

Ty koberce jsem dostal od dědy(měl navíc) hned po koupy vozu abych nešlapal po koberci, taky už jsem uvažoval o pořízení zelených ale zatim ještě nebyla příležitost ke koupy...časem budou ;)

Původně zaslal: Stiv

Ty koberce jsem dostal od dědy(měl navíc) hned po koupy vozu abych nešlapal po koberci, taky už jsem uvažoval o pořízení zelených ale zatim ještě nebyla příležitost ke koupy...časem budou ;)

nejsou z AAAček? jsou mi povědomé:myslim

Původně zaslal: vix

sežeš si z černé Color-line zelený koberec :)

Ty modré koberce ti to vážně trochu ruší ...

Nebo GREEN ne?:)

Jinak je to pěkné, ale na co ta 3 zelená tlačítka na palubce? Přední mlhovky, ........ , ........ :myslim

Je to zvláštní, ale totálně zbastlenej je ten panel s přidaným budíkem a hodinama

Původně zaslal: Vertex

Je to zvláštní, ale totálně zbastlenej je ten panel s přidaným budíkem a hodinama

No, to je věc která se mi tam příliš nelíbí a radši bych originál hodiny..

Jsem zastánce origo vzhledu, žádný tuning a nic podobnýho. Tudíž já říkám nee:bojim:bojim

Ale zase nikoho za tohle neodsuzuju je to jeho auto a i volnej čas;):)

Původně zaslal: Vopičí

Jsem zastánce origo vzhledu, žádný tuning a nic podobnýho. Tudíž já říkám nee:bojim:bojim

Ale zase nikoho za tohle neodsuzuju je to jeho auto a i volnej čas;):)

V tom jsem s Tebou za jedno. Nejvíc se mi líbí originál, ale tohle taky není špatný, když si to chtěl udělat podle svýho a docela si s tím vyhrál.

je pravda ze bych zrovna garrose nechal v serii, ale myslim ze je to podvedeny sice ne dotahly, ale povedeny

je pravda ze bych zrovna garrose nechal v serii, ale myslim ze je to podvedeny sice ne dotahly, ale povedeny

Je, tak my se tu nakonec budem ještě podvádět....:D

To je fakt, tyhle omezený série jako Garros, Griffe, Indiana bych taky nechal určitě bezezměn, ale záleží na tom co se komu líbí..:super

Jo dole v podpisu si přidej tečky k tý adrese, ať to funguje rovnou jako odkaz..:mrk

Původně zaslal: Hafity

Ten budík vypadá jak voltmetr.

je to voltmetr

Jo na Garrose jsem čekal kritiku a celkem stim i souhlasim bylo jich pár a já to takle zmrvil, nic méně voltmetr jsem v autě vždy chtěl a jelikož jsem nekuřák tak jsem, zvolil místo popelníku budik, hodiny jsou z nejaké Lancii zeleně podsvícené.Ty oranžové v serii by se tloukli jelikož celej interier je zeleně podsvícenej včetně nadsvitu budiku...Nač tolik vypinaču na levý straně je jeden-mlhovky, ty tři: zleva-ve světlech i mlhovkách je po jedný zelený žárovičce, zbylý dva neony venek vnitřek ale ty budou až až až časem...Nechci z toho dělat tuning jsem si vědom že mam Garrose...každopádně díky za příspěvky