Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

originál repro Harman


Dave405

Recommended Posts

Zajímalo by mě, jestli někdo něco víte o repru Harman. Sadu 8mi repro téhle značky mám v autě a když jsem googloval, tak jsem se toho moc nedověděl. Pokud mi to ale vyhodilo něco z téhle značky (harman kardon), tak to bylo většinou drahé a také mi to google dával do souvislosti s JBL a jak jsem se zde někde dočetl, jedná se o docela kvalitní repráky. Tak by mě docela zajímalo o co vlastně jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harman International je firma zabývající se repro/elektro od roku 1946. JBL koupili v roce 1969´, několik desetiletí se zabývali především domácím audio, později autohifi. Prý je to největší výrobce profesionálního hifi ve světě. Dodávají repro na festivaly, koncerty, do kin (protože se podíleli na vytvoření zvukovýho standardu THX). Nyní dodávají i repra do světových značek aut.

Zdroj: wikipedia.org

JBL muzeum: http://www.hifi-museum.com/hf/jbl/jbl_frame.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Harman International je firma zabývající se repro/elektro od roku 1946. JBL koupili v roce 1969´, několik desetiletí se zabývali především domácím audio, později autohifi. Prý je to největší výrobce profesionálního hifi ve světě. Dodávají repro na festivaly, koncerty, do kin (protože se podíleli na vytvoření zvukovýho standardu THX). Nyní dodávají i repra do světových značek aut.

Zdroj: wikipedia.org

JBL muzeum: http://www.hifi-museum.com/hf/jbl/jbl_frame.htm

:super super, díky

A něco ze současnosti, nebo o těch repro, co se montovaly do 406? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...