Sign in to follow this  
Followers 0
harman

nechce nastartovat

8 posts in this topic

dobry den, mam 406 td 1998. Motor mi naskoci a okamzite chcipne. Muze to byt problem imobilizeru? Vrtam se v tom cely den, mate nekdo nejaky napad? dekuju moc

Keď odsrubuješ(povoliš) trupku od vstrekovacieho cerpadla do striku musi striekat nafta.

ak by bol zablokovany imobilizer neštartneš vobec.

Skontroluj rozvodovy remen. potom uz len čerpadlo. (odkial si cerpadlo ti mozem pozičat na skusku)

Ahoj,dekuju za odpoved. Zitra zkusim to s tou naftou a podivam se na rozvodak. Jen porad nerozumim tomu ze nastartuje a chcipne. Jo a dekuju za nabidku zapujceni cerpadla, ale problem je v tom ze moje auto ma volant na druhy strane. Nachazim se momentalne v irsku. Vse je tu problem a servis je pro nas drahy[ a irove jsou totalne neschopni] A prosim Te, myslis ze to nemuze byt nejaky problem s imobilizerem?

Ahoj to jsem jeste ja, pokud budou rozvody v pohode tak zbyva jen to cerpadlo? Mel jsem to rozmontovany a vse vypada ok, jsou tam nejaky magnety a vse cvaka. Jsou tam dratky a kdyz je prozkousim tak polovina z nich ma asi o jaden volt mene. Omlouvam se za tu neodbornost.

A kdyz tam dam jine cerpadlo, tak to bez problemu nastartuje? Nebo musim do servisu peugeot?

dekuju za odpoved

Michal

První bych zkusil přemostit podávací čerpadlo. kdysi jsem takový problém měl. Nastartoval jsem, chvíli to jelo a zhaslo a za chvíli zase start chvíli jelo a zhaslo. Přemostil jsem podávací čerpadlo trubkou mezi přívodovou a odvodovou hdicí a dojel jsem tak nouzově domů. pro jistotu jsem tam dal takový ten malý čistič co se používá na motorky u nás možno zakoupit u každé benzinpumpy. Doma jsem vyměnil membránu podávacího čerpadla a jezdím dodnes. Dlouho tak nejezdit. Nečištěná nafta škodí motoru, podávací čerpadlo odpojíš totiž v hromadě s filtrem. Když to nepomůže, možno řešit další věci.

[upravil dne 8.7.2007 Žídek]

Dekuju za radu, ja sve auto nastartuji a motor naskoci tak na 2000 rpm a okamzite zhasne. Zkusil jsem startovat a pri tom pumpovat balonkem v motoru a porad to same. Takze mozna podavaci cerpadlo to nebude,opravdu nevim, ale urcite to zkusim.

dekuji moc Michal

mozes tam dat druhe cerpadlo, kod musiš zadat z noveho.

podavacie cerpadlo na mojom nieje

predpokladam ze mas imobilizer s klavesnicov,odpoj ju( zadas kod, zelena led svieti, odpojis konektor klavesnice),