Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

6. mini sraz Vysočina??


6. mini sraz Vysočina??  

  1. 1. 6. mini sraz Vysočina??


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: vendi.stejskal

http://www.ukazto.com/?img=09082007303.jpg

to sem zvědavej jestli si tam na lipnici nešel kolem ,nebo si neviděl jezdit sem a tam tuhle žabičku:super:papa

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka:super:papa

ale oceňuji výdrž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2vendi: tak to jsi mel hooodne smulu, v podstate jsme se tesne minuli. Sraz byl v jednu, myslim ze jsme zaparkovali tak ve trictvrte a sli na hrad, a odjizdeli jsme kolem 2:45 cca po drobnem vystupu s mistnim hlidacem parkoviste :)

takze jsme se museli tesne minout.... :( skoda, ze jsi nezavolal, priste no :)

jinak vlajecka me do rana opustila, pravdepodobne jsem ji ztratil cestou do jihlavy, a nebo si prilepsil nekdo v autokempu pavov... ale tipuju spis prvni variantu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2vendi: tak to jsi mel hooodne smulu, v podstate jsme se tesne minuli. Sraz byl v jednu, myslim ze jsme zaparkovali tak ve trictvrte a sli na hrad, a odjizdeli jsme kolem 2:45 cca po drobnem vystupu s mistnim hlidacem parkoviste :)

takze jsme se museli tesne minout.... :( skoda, ze jsi nezavolal, priste no :)

jinak vlajecka me do rana opustila, pravdepodobne jsem ji ztratil cestou do jihlavy, a nebo si prilepsil nekdo v autokempu pavov... ale tipuju spis prvni variantu :(

ja ty své vlaječky opět vyvětral při 200km/h a vydržely . ani se netřepí , jen těch mrtvejch broučků.

Hold Peugeot je kvalita v každem směru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa:o jeden sem přišel,ale ten druhej si prostě nenechám ujít.Myslim tim Kostelec.Budu se snažit dostavit a vezmu ssebou i mojí maminu.Už sem jí dlouho nevyvez.Teď mi de o to,abych se dobře přihlásil a zaplatil.V životě sem nic takle neplatil a eště přes počítač,kterej mi vlastně moc nejde.Jen snad to psaní,to mi eště de.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKA:Jestli to je na mě, tak z těch fotek zatim nic nebude.Nebudu to pokoušet,Nejde mi to.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka:myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vendi: ja nic nepsala a jestli jde o fotky, tak spis jen Beda nejake chce, protoze mam ve zvyku tahat sveho milacka(fotak) vzdy s sebou :)

jinak si to o zabicce hod klidne do podpisu a nemusis to vypisovat :) pripada mi, ze to vzdy pises-zbytecne- cili viz nastaveni a podpis :)

no a mne dej Bedo aspon chvilinku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...