Sign in to follow this  
Followers 0
Neon

405 mi16 NM (1993) na prodej

9 posts in this topic

Kdo by se zajímal o NM 405 mi16, tak na mobile.de je jedna... sice bude potřebovat dost servisu, ale za ty peníze ... :mrk

TADY JE

Tak nějakejch 35tkč i s dovozem na NM sounds good ... to neni o nerozumu, ale kčemu zase doma 2 míčka? Klokana prodáš a máš předohrab NM :mrk:mrk:D

Neon - prodám ??? A komu ??? Nejsem šílenec - víš kolik bych prodělal........:bojim:bojim

Původně zaslal: Mefisto86

Dobrej zdroj náhradních dílů:roker

Ho vem, tady ho bez problémů přihlásíš a Bestii si necháš na díly :mrk:D Nebo by možná šla po přihlášení udělat výměna karoserie (stejný objednací číslo i konkrétní typ auta- to by mohli v Peugeotu uznat a povolit)...

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Dobrej zdroj náhradních dílů:roker

Ho vem, tady ho bez problémů přihlásíš a Bestii si necháš na díly :mrk:D Nebo by možná šla po přihlášení udělat výměna karoserie (stejný objednací číslo i konkrétní typ auta- to by mohli v Peugeotu uznat a povolit)...

Jenže na tuhle akci mi chybí ty eura:D A navíc už teď nevim kam s tou černou Bestií, protože budeme komplet přestavovat barák a představa že autí bude stát na parkovišti, kde k němu mají přístup všeljaké živly mě fakt děsí:bojim:bojim:bojim

Původně zaslal: Bohouš

Neon - prodám ??? A komu ??? Nejsem šílenec - víš kolik bych prodělal........:bojim:bojim

Vim, hodně ... :D Ale třeba bráchovi (jasně, že ne Pegasovi;)) nebo nějakýmu klubákovi a měl by jsi radost, že bys quattro vídal stále na srazech ... :D

Původně zaslal: Neon

nebo nějakýmu klubákovi a měl by jsi radost, že bys quattro vídal stále na srazech ... :D

Tak nevim jestli by se třeba mě chtělo koukat na to, jak auto o který jsem se x let staral a o pečovával ho někdo huntuje a dělá z toho bezcenou hromu plechu.:bojim