Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání, vybrace v přední nápravě


gen.Migen

Recommended Posts

Zdravim. Mam takovej problemek. Něco mi klepe na přední nápravě. Na 100% je to v uložení kol. Vyměnil sem oba čepy řízení. Tím se to trošku zlepšilo. Ted když jedu po hezkym asvaltu tak neni vubec nic citit, ale když najedu pomalu třeba na koleje nebo kostky tak v tom jako by tak mlati, a zda se mi, že se to kolo trochu hejbe. Pokud to zkouším rukou, kde je vůle tak žádná není.(asi je potřeba na zkoušení větší síla). Když jedu po dalnici rychlej jak 140 tak citim maly vybrace ve volantu. Ja osobně bych hadal, že to budou čepy ramene které sou našroubovány do těhlic. Prostě nechci kupovat všechno a nakonec to bude něčím jiným:) Tak se chci zeptat, jestli s timto nemate někdo zkušenosti a pokud kola klepou, čím to nejčastěji bývá. Jo a pokud to budou ty čepy ramen, tak jestli se to da vyměnit přimo na autě, a nebo se musí sundat celá těhlice a pak to dělat ve svěráku. Diky za všechny rady atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja měnil nakonec jen jeden čep řízení, a ten sem si odměřil jak tam byl a našrouboval uplně stejně. Takže sem na geometrii nebyl. Zkoušel sem to na rovině a jede to vpoho rovně a vypada to dobře. No jo. Tak ty tyčky zkusim vymontovat a vyzkoušim je..ale nejsem si jistej. Ale diky za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mily Olda, opakovat vybrane slova nemusim, pretoze ich celkom dobre viem. Takze pre zopakovanie pre bratov cechov: Vybrané slová po V

vysoký, zvyk, vy, vykať, výr (sova), výskať, vyť (vlk vyje), vy (predpona), vyžla, vydra, vyhňa, výsosť, zvyšok, výskyt, výživa, výťah, vyučovanie, výpočet, výraz, vyrážka, výskum, výstava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom podobně. Mě to zase, když jedu např po nerovný cestě (něco jako polnička) klepe do volantu. Když to bylo v servisu, tak vyměnili čepy řízení, prý tam nic jinýho volnýho nebylo. Výsledek? Klepe to pořád stejně ...:(

[upravil dne 10.7.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ted nevim, pry se jako vule v stabilizačních tyčkách jen tak nepozná, prej se to ma vyměnit a pak se uvidi no. Je to neduch tady toho peugeota. Vydrži to rok dobry a je to v řit**. Tak nevim, rozhodně nechci měnit ty silenbloky v kterych je uchyceny rameno, zkusim ty tyčky a max ještě ty klouby ramen a když to nebude dobry tak nevim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Mily Olda, opakovat vybrane slova nemusim, pretoze ich celkom dobre viem. Takze pre zopakovanie pre bratov cechov: Vybrané slová po V

vysoký, zvyk, vy, vykať, výr (sova), výskať, vyť (vlk vyje), vy (predpona), vyžla, vydra, vyhňa, výsosť, zvyšok, výskyt, výživa, výťah, vyučovanie, výpočet, výraz, vyrážka, výskum, výstava

Milý Yantschi,

moja poznámka o vybraných slovách vôbec nebola adresovaná Tebe, ale pôvodnému autorovi vlákna gen.Migen, i v nadpise sa skvie krásna hrubica "vybrace".

Správne po česky i po slovensky sú VIBRACE, VIBRÁCIE. (Veľmi jasne to vyplýva i z Tvojho zoznamu vybraných slov, "vybrácie" tam naozaj nie sú.)

Slovenské vybrané slová som sa kedysi učil, aj som zo slovenčiny maturoval, ale teraz by som to už nedal dokopy.

Tie vybrané slová, ktoré som napísal, mi poradila manželka, samozrejme všetky sú zle a používajú sa ako výsmech žiačikom, ktorí sa neučia.

Inak, myslím, že znalosť gramatiky ešte nič neznamená, sú ľudia, ktorí robia chyby a predsa sú fajn, a naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by P607Olda

Původně zaslal: Yantschi

Mily Olda, opakovat vybrane slova nemusim, pretoze ich celkom dobre viem. Takze pre zopakovanie pre bratov cechov: Vybrané slová po V

vysoký, zvyk, vy, vykať, výr (sova), výskať, vyť (vlk vyje), vy (predpona), vyžla, vydra, vyhňa, výsosť, zvyšok, výskyt, výživa, výťah, vyučovanie, výpočet, výraz, vyrážka, výskum, výstava

Milý Yantschi,

moja poznámka o vybraných slovách vôbec nebola adresovaná Tebe, ale pôvodnému autorovi vlákna gen.Migen, i v nadpise sa skvie krásna hrubica "vybrace".

Správne po česky i po slovensky sú VIBRACE, VIBRÁCIE. (Veľmi jasne to vyplýva i z Tvojho zoznamu vybraných slov, "vybrácie" tam naozaj nie sú.)

Slovenské vybrané slová som sa kedysi učil, aj som zo slovenčiny maturoval, ale teraz by som to už nedal dokopy.

Tie vybrané slová, ktoré som napísal, mi poradila manželka, samozrejme všetky sú zle a používajú sa ako výsmech žiačikom, ktorí sa neučia.

Inak, myslím, že znalosť gramatiky ešte nič neznamená, sú ľudia, ktorí robia chyby a predsa sú fajn, a naopak.

Olda, dúfam, že si to bral ako vtyp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyčky sem se nedival ještě....jako stejnak je to všechno drahy jako prase a pěkně mě to štve...a nechce se mi do toho..asi až o vikendu. Proto se tu ptam aby mi někdo třeba pomohl jako s tim co by to mohlo všechno bejt a jakym zpusobem se třeba da zaručeně vyzkoušet jestli jsou nebo nejsou ty tyčky špatny. Osobně si myslím, že v řízení to nebude, protože to by nedělalo rany takovy. A kdyby měl někdo nahodou nahradni tyčky za dobrou cenu tak koupim :) No a nebo to taky muže bejt těma čepama na rameni, ale babo rad..na ty sem se dival a nevypadali v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

nazdarek kluci

mam podobny problem na 307. kamos mechanik vravel nech tie stabilizacne tycky demontujem a potom to mam projet. vraj ked sa to buchanie neozve tak je to jasne. zatial som to neskusal takze neviem ako to dopadne ale dufam ze to bude ono. chcem uz mat od toho buchanie pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...