Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šebetov


Pit

Recommended Posts

Ahojky všem, vím že už je bohužel po uzávěrce ale na poslední chvíli respektivě 6.7. jsem se v práci dozvěděl že na šebetov budu mít volno.Chtěl jsem se zeptat jestli mezi sebe ještě Pita s přítulkyní pustíte:bojim v případě nedostatku prasátka jsme ochotni se ho vzdát ve prospěch dřívěji přihlášeným, jde nám hlavně o to pobýt mezi super lidma a plnohodnotně strávit víkend.

Jinak bych měl ještě dotaz jaké soutěže se chystají na letišti?

Díky moc a v případě kladného vyřízení v pátek ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se nijak nepřihlásil ale určitě chci dojet...nevěděl jsem že se musím hlásit....

Neva že dojedu i tak?????

A kde to v Šebetově přesně je? Nikdy jsem tam nebyl...Je to nějak označené??

Dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Taky jsem se nijak nepřihlásil ale určitě chci dojet...nevěděl jsem že se musím hlásit....

Neva že dojedu i tak?????

A kde to v Šebetově přesně je? Nikdy jsem tam nebyl...Je to nějak označené??

Dík za odpověd.

Dej na mapách.cz toto: 49°32'28.9"N,16°43'11.2"E. Cestu už naplánuješ sám. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Užitečný info pro ty,kteří pojedou z Brna.. Pač pojedete přes obec Lipůvka kde se buduje nový kruháč a tak každej pátek mezi 16 a 18 hodinou je tam až 3 km dlouhá kolona a posouvá se to po jednom autě.. Tak já jen aby jste se nedivili...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Užitečný info pro ty,kteří pojedou z Brna.. Pač pojedete přes obec Lipůvka kde se buduje nový kruháč a tak každej pátek mezi 16 a 18 hodinou je tam až 3 km dlouhá kolona a posouvá se to po jednom autě.. Tak já jen aby jste se nedivili...;)

A kdyby jenom kruháč.... :(, i když si myslím, že to bude v pohodě, já jsem tam nikdy problém neměla a to tam jezdím docela často. Ještě je objížďka přes Újezd u Černé hory. Ale hlavně, že už v Lažanech mají aspoň tu cestu hotovou, když tam byly semafory, tak to byly kolony až do Lipůvky.

Já jedu už dopoledne, ještě to vezmu před Holice a pak dojedeme na Šebetov :aut . Se těšíme :papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: PŘEMA

A kde to v Šebetově přesně je? Nikdy jsem tam nebyl...Je to nějak označené??

Dík za odpověd.

V Šebetově hledej koupaliště.

Fajn to už snad najdu dík.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...